Joanna Bajkiewicz

Nie przepada za ludźmi, ale ma serce do zwierząt

Nie przepada za ludźmi, ale ma serce do zwierząt Fot. Zwierzęca Polana
Joanna Bajkiewicz

Mieszka w ubóstwie, ale nie potrafi odmówić pomocy bezdomnym psom. Gmina rozłożyła ręce, więc o wsparcie poprosił nas - mówi Ewa Leszczyńska, wiceprezes fundacji „Zwierzęca Polana”.

Pan Krzysztof mieszka w niewielkiej wsi w gminie Kolno. Jest schorowany i nie zawsze potrafi porozumieć się z ludźmi, ale ma ogromne serce do zwierząt. Nigdy nie odmawia im pomocy i przygarnia wszystkie bezdomne psy z całej okolicy.

Jego miesięczny dochód to zaledwie 800 zł renty. Z tej niewielkiej kwoty musi wykupić leki, utrzymać siebie i... 12 psów. Wszystkie to znajdy, które przygarnął, bo błąkały się po okolicy.

Pozostało jeszcze 91% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Bajkiewicz

"Dziennikarstwo to coś więcej niż zawód, to sposób patrzenia na świat". Nie mam ograniczeń. Piszę o wszystkim, co dotyczy regionu: od historii ludzi z pasją, przygód na końcu świata, konfliktów sąsiedzkich, po inwestycje, relacjonowanie procesów sądowych, wypadki czy politykę. Kieruję Oddziałem Gazety Współczesnej w Łomży, ale zajmuję się nie tylko tym, co dzieje się w powiecie łomżyńskim, ale i zambrowskim, kolneńskim oraz grajewskim.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.