Izabela Krzewska

Nowy system wydłużył kolejki. Lepiej przeczekać

Nowy system wydłużył kolejki. Lepiej przeczekać Fot. Archiwum
Izabela Krzewska

Rejestracja pojazdów używanych, wcześniej zarejestrowanych w Polsce, dodawanie nowych pozycji w dowodach rejestracyjnych, takich jak: hak holowniczy, instalacja gazowa lub dopisanie współwłaściciela pojazdu - to problemy, z jakimi boryka się Urząd Miejski w Suwałkach w związku z uruchomieniem systemu CEPiK 2.0.

Nowy Centralny System Ewidencji Pojazdów i Kierowców działa od poniedziałku. Jak widać, działa różnie. Na szczęście nie ma problemów z rejestracją pojazdów sprowadzonych z zagranicy i nowych.

- Pomimo błędów w systemie, pracownicy wydziału komunikacji starają się pomagać interesantom lub umawiają się z nimi na późniejsze terminy - mówi Kamil Sznel z UM w Suwałkach. Urząd na bieżąco zgłasza wszystkie problemy do Ministerstwa Cyfryzacji, odpowiedzialnego za wprowadzenie nowego systemu.

Pozostało jeszcze 39% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Izabela Krzewska

Socjolog z wykształcenia. Z zawodu - dziennikarz. W Gazecie Współczesnej pracuję od 2009 roku. Od początku zajmuję się głównie tematyką prawną. Relacjonowanie ważnych procesów, sprawy kryminalne, wypadki, pożary, historie z życia wzięte... To obszar dziennikarstwa, który nie tylko mnie, ale mam nadzieję także moim Czytelnikom, dostarcza wielu emocji. Staram się, aby każdy materiał był rzetelny. Ale też sprawnie napisany. Bo nawet najbardziej niezwykła ludzka opowieść "blednie" pod nieciekawym piórem.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.wspolczesna.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.