Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Krystyna Trzupek

Odebrano nam szansę na zdrowie! Ale NFZ nie widzi w tym problemu

Dorota Turska - Chudy z „Kinezis”, współwłaścicielka przychodni świadczy usługi rehabilitacyjne od 2010 roku Fot. arch. prywatne Dorota Turska - Chudy z „Kinezis”, współwłaścicielka przychodni świadczy usługi rehabilitacyjne od 2010 roku
Krystyna Trzupek

,,Kinezis” nie ma umowy z NFZ. Z kwitkiem odeszło 300 pacjentów. 3 osoby tam zwolniono. Odpowiedź z NFZ na odwołanie przyszła negatywna. Pacjenci nie zamierzają się poddać.

- Gdzie teraz pójdziemy? - pyta Mariola Lisek? - Do przepełnionego szpitala, gdzie kolejki są za pół roku? Do odległych miejscowości nie mam jak dojechać... To jakieś koszmarne nieporozumienie - kręci głową kobieta. - Dzięki rehabilitacji w tej placówce, mogłam się w ogóle wyprostować, mogłam funkcjonować, a teraz? - pyta łamiącym się głosem.

Ból osób chorych na SM

Monika Piaskowy z Limanowej choruje na stwardnienie rozsiane. Jest to choroba nieuleczalna, przewlekła. Systematyczna rehabilitacja to podstawa.

- Brak otrzymania kontraktu ,,Kinezis” to pozbawienie mnie szybkiej i profesjonalnej rehabilitacji, która jest mi niezbędna - podkreśla pani Monika. Kobieta rok temu, miała takie rzuty w chorobie, że prawie przestała chodzić.

- Wtedy głównie rehabilitacja w ,,Kinezis” postawiła mnie na nogi - zaznacza. Limanowianka zwraca uwagę, iż pracownicy placówki posiadają wszystkie, specjalistyczne kursy, które uprawniają ich właśnie do pracy z osobami neurologicznymi, a nie we wszystkich placówkach rehabilitacyjnych tak jest.

Czytaj więcej, a dowiesz się jak sprawę komentują pacjenci. Czy NFZ poda rękę?

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące wycofania zgody znajdziesz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Krystyna Trzupek

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.wspolczesna.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.