Okazja, by spytać, dlaczego Bóg nie mruga i jak głosić prawdę

Czytaj dalej
Fot. Archiwum
Katarzyna Łuszyńska

Okazja, by spytać, dlaczego Bóg nie mruga i jak głosić prawdę

Katarzyna Łuszyńska

Spotkanie autorskie z amerykańską pisarką, dziennikarką, autorką książkowych bestsellerów „Bóg nigdy nie mruga” i „Bóg zawsze znajdzie Ci pracę” Reginą Brett odbędzie się już w czwartek w Alfa Centrum.

Jej książki o charakterze motywacyjnym cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Dla wielu są źródłem inspiracji, innych motywują do tego, by inaczej spojrzeć na swoje życie i coś w nim zmienić.

Regina Brett pisze od 1986 r. Jest autorką książek, które zostały przetłumaczone na ponad 20 języków. Za felietony drukowane na łamach największej gazety w Ohio - „The Plain Dealer” pisarka otrzymała wiele nagród krajowych i stanowych.

Była też dwukrotnie nominowana w dziedzinie reportażu do bardzo cenionej nagrody Pulitzera. To właśnie historie opowiadane przez czytelników, a także szereg prywatnych - nie zawsze miłych - doświadczeń, zainspirowały ją do sięgnięcia po pióro.

Do tej pory Brett wydała już sześć książek. Podczas wizyty w Polsce pisarka promuje swój najnowszy, siódmy tytuł - „Mów własnym głosem. 50 lekcji, jak głosić swoją prawdę”. Książka jest poświęcona wyrażaniu siebie - w mowie, piśmie i zachowaniu. Za jej pośrednictwem amerykańska pisarka chce uświadomić czytelnikom, jak ważne jest odkrycie swojej prawdy i dzielenie się nią. „Mów własnym głosem” to też 50 lekcji o tym, jaką siłę mają słowa.

Spotkanie z Reginą Brett odbędzie się w czwartek, o godz. 18 w Empiku w Alfa Centrum w Białymstoku (ul. Świętojańska 15). Udział w nim jest bezpłatny.

Katarzyna Łuszyńska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.