Izabela Krzewska

Okradł syna policjanta. Ten gonił złodzieja... na rowerze

Okradł syna policjanta. Ten gonił złodzieja... na rowerze Fot. Archiwum
Izabela Krzewska

Chciwy 20-latek ukradł na ulicy telefon nastolatkowi. Nie spodziewał się, że trafił na syna policjanta.

To mogło być łatwe, jak - przysłowiowe - zabranie dziecku lizaka? Kiedy w głowie 20-latka zrodził się chytry plan? Tego nie wiadomo. Wiadomo, że poprosił chłopca o pożyczenie telefonu, bo musiał gdzieś zadzwonić. Było to na przystanku autobusowym przy ulicy Sienkiewicza w Białymstoku. Uczynny 13-latek prośbę spełnił.

W dalszej części artykułu dowiesz się, jak 13-latek powiadomił ojca o zajściu oraz jak wyglądał pościg za złodziejem. Przypadek w Białymstoku to zresztą nie jedyna taka próba kradzieży w kraju. Więcej przeczytasz po wykupieniu dostępu do naszego serwisu PLUS.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Izabela Krzewska

Socjolog z wykształcenia. Z zawodu - dziennikarz. W Gazecie Współczesnej pracuję od 2009 roku, a w niedługim czasie dołączyłam również do zespołu Kuriera Porannego. Od początku na łamach naszych dzienników i na portalach internetowych www.wspolczesna.pl i www.poranny.pl zajmuję się głównie tematyką prawną. Relacjonowanie ważnych procesów, sprawy kryminalne, wypadki, pożary, raporty  o przestępczości, historie z życia wzięte... To obszar dziennikarstwa, który - mam nadzieję - dostarcza moim Czytelnikom nie tylko wielu emocji, ale także wiedzy o zmieniających się przepisach prawnych i zagrożeniach dla ich bezpieczeństwa. Staram się, aby każdy materiał był rzetelny, zrozumiały, ale też sprawnie napisany. Bo nawet najbardziej niezwykła ludzka opowieść "blednie" pod nieciekawym piórem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.