Operacja Euro rozpoczęta. Kadrowicze trenowali w Jastarni

Czytaj dalej
Fot. Piotr Niemkiewicz
Tomasz Malinowskit [email protected]

Operacja Euro rozpoczęta. Kadrowicze trenowali w Jastarni

Tomasz Malinowskit [email protected]

Wybrańcy Adama Nawałki mają już za sobą pierwszy trening. W zajęciach w Jastarni uczestniczyło 18 graczy, a przyglądali się im mieszkańcy i uczniowie.

Kadra przygotowująca się do finałowego turnieju ME realizuje precyzyjny plan przygotowań. Pierwszy z dwóch treningów, które zaplanowano w tym tygodniu, rozpoczął się wczoraj o godz. 11. Na specjalnie przygotowane boisko w Jastarni podopieczni Nawałki podjechali autokarem i natychmiast zostali okrążeni wianuszkiem młodych i starszych kibiców. Z tego m.in. powodu nie udał się pomysł Tomasza Iwana, dyrektora reprezentacji, aby trasę z Juraty do Jastarni piłkarze pokonali... rowerami.

Pierwsze zajęcia biało-czerwonych przebiegały spokojnie. Rozpoczęło się od rozgrzewki i rozciągania, potem była tradycyjna gra w dziadka i siatkonogę. Na zakończenie Milik oraz Wszołek i Dawidowicz strzelali na bramkę, w której stali na zmianę golkiperzy... Arki.

Niektórzy piłkarzy udzielali krótkich wywiadów. Glik, Grosicki i Szczęsny podkreślali, przed mikrofonami i kamerami, wręcz familijną atmosferę panującą podczas zgrupowania. - Bardzo miło, że możemy się wszyscy spotkać. Nasze rodziny się przyjaźnią, dziewczyny mogą się spotkać i porozmawiać, dzieci pobawić.

W piątek zaplanowano drugi trening. A potem kadra przeniesie się do Arłamowa. Tam dołączą już m.in. Lewandowski, Krychowiak i Piszczek.

Autor: Tomasz Malinowski

Tomasz Malinowskit [email protected]

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.