Osiedle Kameralne Szczepankowo

Czytaj dalej
Osiedle Kameralne Szczepankowo

Osiedle Kameralne Szczepankowo

Osiedle Kameralne Szczepankowo

Osiedle KAMERALNE położone jest przy ulicy Glebowej w dzielnicy Poznań – Szczepankowo, w sąsiedztwie nowej i starszej zabudowy jednorodzinnej. Niepowtarzalny klimat centralnej części Szczepankowa, w której zlokalizowana jest inwestycja, tworzą rezydencjonalne wille, bujna zieleń ogrodów, piękne, stare drzewa i idealne do rodzinnych spacerów oraz uprawiania sportów w terenie szerokie, lipowe i akacjowe aleje. Okolica jest doskonale zagospodarowana, dzięki czemu nie ma konieczności zbyt częstego pojawiania się w centrum Poznania. Młode pary oraz rodziny z dziećmi oprócz zielonych terenów rekreacyjnych z pewnością zadowoli bliskość zespołu szkół, do której dzieci dotrą bezpieczną drogą z chodnikiem. Przy kompleksie edukacyjnym znajduje się centrum z placówkami służby zdrowia, bankiem, pocztą, usługami handlowymi oraz dyskontem spożywczym. Nieco dalej zlokalizowane jest centrum handlowo-usługowe Franowo (m.in. M1, Auchan, IKEA, OBI, Decathlon, JULA, Jysk, RTV EURO AGD) oraz Cinema City – Kinepolis. W sąsiedztwie zaledwie 300 m od osiedla Kameralnego znajduje się przystanek autobusowy dla linii nr 54, 66 i 244, którymi dotrzeć można do Ronda Rataje, a stamtąd do samego centrum Poznania.

ŚRÓDZIEMNOMORSKA ZABUDOWA WILLOWA

Styl architektoniczny, w jakim zbudowane jest osiedle Kameralne nawiązuje do willowej zabudowy śródziemnomorskiej. Wysokie, przysadziste, dwukondygnacyjne budynki wolnostojące charakteryzują się pomieszczeniami bez skosów na piętrze, praktycznie płaskimi i pokrytymi dachówką dachami kopertowymi. Dzięki temu nowoczesne domy w Poznaniu są nie tylko komfortowe, ale również energooszczędne. Wszystko to doskonale komponuje się z pastelowymi elewacjami oraz drewnianą podbitką i oknami w kolorze naturalnego drewna, które nadają zabudowie luksusowego charakteru. Każdy dom na osiedlu Kameralnym w dzielnicy Poznań – Szczepankowo posiada garaż dobudowany do głównej bryły budynku umieszczonego w centralnej części działki. Dzięki takiej zabudowie, garaże dochodzą do bocznej granicy działki, stykając się z garażem domu sąsiedniego, ale wciąż posiadając własne ściany nośne. To sprawia, że w codziennym użytkowaniu są niezwykle komfortowe i dają poczucie niezależności.

FUNKCJONALNE DOMY – POZNAŃ

Firma budowlana WALEROWICZ (Kotlin) oddaje swoim Klientom do dyspozycji kilka projektów domów wolnostojących. Kupujący mogą wybierać spośród wielu działek na osiedlu Kameralnym, których powierzchnie użytkowe wynoszą od 105 m2 do 150 m2. W niektórych projektach nad garażem znajduje się dodatkowa, typowo magazynowa powierzchnia, dzięki której cała powierzchnia użytkowa domu zwiększa się o kolejne około 15 m2. Domy – w podstawowych wersjach projektów – mają od 4. do 6. pokoi. Układ pomieszczeń może zostać dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji Klientów. Domy na osiedlu Kameralnym są nie tylko komfortowe i prestiżowe, ale również funkcjonalne i energooszczędne. Będą Państwo mile zaskoczeni nie tylko niskimi kosztami utrzymania domu, ale również brakiem czynszu, spowodowanym przeniesieniem pełnej własności działki i domu na kupującego.

MIESZKANIE DLA MŁODYCH (MDM) – POZNAŃ – SZCZEPANKOWO / POZNAŃ – SPŁAWIE

Kupując dom od firmy budowlanej WALEROWICZ (Kotlin) mogą Państwo skorzystać z preferencyjnych warunków programu Mieszkanie dla Młodych (MDM). Część domów na osiedlu Kameralnym w dzielnicy Poznań – Szczepankowo jest już zamieszkała, kolejne są w budowie, dlatego zachęcamy do kontaktu już dziś.

NOWOCZESNE DOMY W POZNANIU – NAJWYŻSZY STANDARD WYKONANIA

Domy WALEROWICZ budowane są z dbałością o najmniejsze szczegóły. Posiadają pełne wykończenie zewnętrzne (m.in. pomalowaną elewację, dach kryty dachówką z opierzeniem i rynnami, opaskę przy budynku, chodnik, taras oraz schody wymagające wyłącznie okładzin) oraz podstawowe wykończenie wewnętrzne (m.in. otynkowane ściany i sufity, podłogi pokryte posadzkami), a także kompletne instalacje (centralne ogrzewanie z piecem i grzejnikami, instalację elektryczną, instalację wodno-kanalizacyjną, instalację radiowo-telewizyjną, instalację telefoniczną i domofonową). Dzięki zastosowaniu do ocieplenia grubej warstwy styropianu oraz wełny mineralnej, budynki są wyjątkowo energooszczędne. Dodatkowo, każdy dom na osiedlu Kameralnym jest przystosowany do montażu kominka w pokoju dziennym.

https://www.walerowicz.eu/kameralne/

Osiedle Kameralne Szczepankowo

Walerowicz Investment Sp. z o.o.
ul. Polna 2f, 63-220 Kotlin
facebook: fb.me/walerowicz.eu

SPRZEDAŻ DOMÓW
tel. +48 516 383 218
tel. +48 881 213 399
mail: [email protected]

Osiedle Kameralne Szczepankowo

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.