Osiedle Na Wzgórzu

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Osiedle Na Wzgórzu

Materiał informacyjny

W przyjemnej i spokojnej okolicy, w pobliżu bardzo rozległych terenów leśnych oraz pięknie położonego Jeziora Swarzędzkiego, powstaje osiedle Na Wzgórzu. To kolejna z inwestycji PlanetBud, dewelopera, który od lat specjalizuje się w budowaniu osiedli w najatrakcyjniejszych lokalizacjach, w podpoznańskich miejscowościach, oferując swoim Klientom doskonałą jakość i wysoki standard wykończenia w przystępnych cenach.

Osiedle Na Wzgórzu usytuowane będzie w Gruszczynie, leżącym na wschód od Poznania, zaledwie 7 km od stolicy Wielkopolski. Prace przy pierwszym etapie realizacji są mocno zaawansowane – część domów oddana zostanie w czerwcu, kolejna w grudniu bieżącego roku.

Ponieważ inwestycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem Kupujących, PlanetBud już w kwietniu 2021 rozpoczyna budowę drugiego etapu osiedla od strony ul. Katarzyńskiej. Planowany termin zakończenia realizacji – grudzień 2022r.

II etap Osiedla Na Wzgórzu to osiedle bardzo kameralne - będzie się składać z 16 lokali o powierzchni 94 m2 każdy, do których przynależeć będę prywatne ogródki o sporej powierzchni- nawet do 490 m2, a także po dwa miejsca parkingowe. Domy charakteryzować będzie funkcjonalny układ pomieszczeń - na oferowany metraż składać się będą: na parterze - przestronny salon z aneksem kuchennym oraz WC i pomieszczenie gospodarcze; a na piętrze 3 pokoje i łazienka. Całość w cenie już od 450 tys. zł.

PlanetBud przy tworzeniu swoich osiedli współpracuje od lat ze sprawdzonymi biurami projektowymi i godnymi zaufania wykonawcami. Dzięki temu Kupujący mogą mieć pewność, że ich domy będą dobrze zaprojektowane i atrakcyjnie wykończone, a całość zostanie wykonana zgodnie z najlepszymi zasadami sztuki budowlanej. Na osiedlu Na Wzgórzu będzie się po prostu dobrze mieszkało.

Urokliwa otoczenie – niska okoliczna zabudowa, sąsiedztwo pól, bliskość lasu – zachwyci wszystkich szukających spokojnego miejsca do życia, lubiących aktywny wypoczynek wśród zieleni. To idealne miejsce dla dzieci – będą miały tu mnóstwo miejsca do zabawy. Znajdujące się w pobliżu park linowy i stadnina koni to dodatkowe atuty tej lokalizacji.

Osiedle Na Wzgórzu jest doskonałym miejscem do zamieszkania dla wszystkich, którzy cenią wygodę i spokój, a PlanetBud jest ich gwarantem.

Osiedle Na Wzgórzu
Ul. Katarzyńska w Gruszczynie
http://rezerwacje.planet-bud.pl/na-wzgorzu/na-wzgorzu-ii/

Biuro Sprzedaży:
Ul. Planetarna 15/5 w Zalasewie
Tel. 61 6703035
www.planetbud.pl

Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.