Magdalena Siemińska

PGK Suwałki. Przez „epidemię” kursy wypadają z rozkładu

PGK Suwałki. Przez „epidemię” kursy wypadają z rozkładu
Magdalena Siemińska

Protest kierowców komunikacji miejskiej nasila się. W czwartek do pracy nie przyszło już 31 spośród wszystkich 57 pracowników. Są na zwolnieniach lekarskich.

- Staramy się robić wszystko, aby pasażerowie jak najmniej odczuli panującą wśród naszych kierowców „grypę” - ironizuje Dariusz Przybysz, prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Suwałkach. - Mimo to, spośród 432 kursów byliśmy zmuszeni odwołać 39.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Magdalena Siemińska

Jestem dziennikarką tworzącą materiały o tematyce społecznej, kulturalnej, ale również politycznej. W czasie trwania mojej przygody z dziennikarstwem spotkałam się już wielokrotnie z problemami ludzi, które wcześniej, wydawałoby się, że bez wyjścia ostatecznie udało się rozwiązać. Swoją pracę określam jako przygodę i misję, a do każdego problemu naszych Czytelników staram się podchodzić w taki sposób w jaki chciałabym, aby podchodzono do mnie. Nie boję się pisania o sprawach trudnych, a wręcz przeciwnie te jeszcze bardziej mnie angażują. W publikowanych przeze mnie artykułach piszę także o wydarzeniach kulturalnych zarówno tych większych jak i mniejszych, staram się w nich uczestniczyć, a za pomocą przygotowywanej przeze mnie fotorelacji przekazać naszym Czytelnikom klimat każdego z wydarzeń.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.