PiS atakuje przewodniczącego rady miasta Łukasz Prokoryma. Za wypowiedź o tym, że wojewoda podjął pozamerytoryczną decyzję

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Mikulicz
Tomasz Mikulicz

PiS atakuje przewodniczącego rady miasta Łukasz Prokoryma. Za wypowiedź o tym, że wojewoda podjął pozamerytoryczną decyzję

Tomasz Mikulicz

Wojewoda unieważnił przyjęte głosami KO studium zagospodarowania przestrzennego. Stwierdził, że prezydent powinien przedstawić nowej radzie miasta projekt studium z poprawkami PiS z poprzedniej kadencji. Przewodniczący rady miasta Łukasz Prokorym z KO skomentował na naszych łamach, że decyzja wojewody jest pozamerytoryczna. Teraz PiS go za to atakuje.

Tłumaczenie Łukasz Prokoryma jest kompromitujące. Przypominam, że reprezentuje on nie tylko klub KO, ale całą radę miasta - mówi Piotr Jankowski z PiS.

Razem z Henrykiem Dębowskim, Konradem Zielenieckim i Pawłem Myszkowskim zorganizował we wtorek (30 lipca) konferencję, na której oburzał się, że przewodniczący rady miasta Łukasz Prokorym z KO skrytykował unieważnienie przez wojewodą studium zagospodarowania przestrzennego.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Mikulicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.