(ES)

Pociągi Białystok – Kuźnica Białostocka częściowo zawieszone. Przez prace remontowe

Pociągi Białystok – Kuźnica Białostocka częściowo zawieszone. Przez prace remontowe Fot. POLREGIO
(ES)

Od wtorku 24 września do 17 października na trasie Białystok – Kuźnica Białostocka za dwa pociągi – we wtorki, środy, czwartki i piątki – będzie funkcjonować zastępcza komunikacja autobusowa. W poniedziałki i soboty oraz 11 października pociągi będą kursowały na całej trasie.

Zmiana, która wynika z prowadzenia prac remontowych linii kolejowej, dotyczy pociągu odjeżdżającego z Białegostoku o godz. 12.00 i pociągu odjeżdżającego z Kuźnicy Białostockiej o godz. 13.28.

Prace remontowe zostały podzielone na trzy etapy. I tak od 24 do 27 września autobusy będą kursowały na całej trasie, tj. Białystok – Kuźnica Białostocka. Odjazd z Białegostoku o godz. 12.10. Odjazd z Kuźnicy Białostockiej o godz. 13.50.

W dniach 1-4 i 8-10 października komunikacja zastępcza będzie na odcinku Czarna Białostocka – Kuźnica Białostocka. Natomiast na odcinku Białystok – Czarna Białostocka będzie kursował pociąg. Odjazd pociągu z Białegostoku o godz. 11.48. Odjazd autobusu z Kuźnicy Białostockiej o godz. 13.17.

Od 15 do 17 października komunikacja zastępcza będzie na odcinku Sokółka – Kuźnica Białostocka. Na odcinku Białystok – Sokółka będzie kursował pociąg. Odjazd pociągu z Białegostoku – godz. 11.48, odjazd autobusu z Kuźnicy Białostockiej – godz. 13.20.

Autobusy nie będą obsługiwać przystanków kolejowych: Czarny Blok, Wólka Ratowiecka, Machnacz, Rozedranka, Geniusze.

(ES)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.