Podlascy detektywi na tropie niewiernych małżonków

Czytaj dalej
Fot. PIXABAY
Izabela Krzewska

Podlascy detektywi na tropie niewiernych małżonków

Izabela Krzewska

Ponad 60 procent wszystkich spraw kierowanych do prywatnych detektywów ma związek ze zdradami i niewiernością - wynika z ogólnopolskiego raportu Oferteo.pl. Zawód wymaga uczciwości, wiedzy, sprytu, inteligencji, odwagi, mocnych nerwów i dyskrecji. Ma też swoje ciemne strony. - Towarzyszymy ludziom w momencie, w którym świat wali im się na głowę - mówi białostocka detektyw Natalia Sokół.

Zanim założyła swoje biuro detektywistyczne, w swojej poprzedniej pracy wiele razy obserwowała szczęśliwe narzeczone, planujące ślub i małżeństwa do „grobowej deski”. Teraz - jako prywatny detektyw - obserwuje, jak te związki się rozpadają. Przez niewiernych mężów. Z wiernością mają też problem żony i narzeczone.

- Partnerzy zmieniają po ślubie swoje zachowanie, sposób ubierania się, zaniedbują rodzinę, spędzają więcej czasu przy telefonie, komputerze, dostępy zabezpieczają hasłami. To pierwszy sygnał, że coś się dzieje - mówi Natalia Sokół, właścicielka Biura Detektywistycznego Nartix w Białymstoku. - Pamiętam taką sprawę, gdzie każdy zebrany dowód zdawał się potwierdzać, że jest „druga kobieta”. Wiele na to wskazywało. W efekcie okazało się, że tropy miały nas zmylić, a tym drugim jest... mężczyzna.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Izabela Krzewska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.