Magdalena Siemińska

Podziwiali gwiazdy i planety. Za tydzień będą w telewizji

W tej kopule ,w czasie 35- minutowych seansów, wszyscy zainteresowani podziwiali gwiazdozbiory, gwiazdy oraz planety, zadawali też przy tym wiele pytań W tej kopule ,w czasie 35- minutowych seansów, wszyscy zainteresowani podziwiali gwiazdozbiory, gwiazdy oraz planety, zadawali też przy tym wiele pytań i wdawali się w ciekawe dyskusje
Magdalena Siemińska

Planetobus zszokował i zachwycił wszystkich. Już w przyszłym tygodniu relację z tej wyjątkowej wizyty będzie można zobaczyć w „Pytaniu na śniadanie”.

- Zawsze staramy się organizować dla dzieci ciekawe atrakcje, dzięki którym będą mogły zdobyć cenną wiedzę - mówi Iwona Wasilewska, kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Gołdapi. - W tamtym roku udało nam się zorganizować Naukobus, w tym zaś był to Planetobus, który cieszył się naprawdę ogromnym zainteresowaniem.

Pozostało jeszcze 64% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Magdalena Siemińska

Jestem dziennikarką tworzącą materiały o tematyce społecznej, kulturalnej, ale również politycznej. W czasie trwania mojej przygody z dziennikarstwem spotkałam się już wielokrotnie z problemami ludzi, które wcześniej, wydawałoby się, że bez wyjścia ostatecznie udało się rozwiązać. Swoją pracę określam jako przygodę i misję, a do każdego problemu naszych Czytelników staram się podchodzić w taki sposób w jaki chciałabym, aby podchodzono do mnie. Nie boję się pisania o sprawach trudnych, a wręcz przeciwnie te jeszcze bardziej mnie angażują. W publikowanych przeze mnie artykułach piszę także o wydarzeniach kulturalnych zarówno tych większych jak i mniejszych, staram się w nich uczestniczyć, a za pomocą przygotowywanej przeze mnie fotorelacji przekazać naszym Czytelnikom klimat każdego z wydarzeń.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.