Zdzisław Haczek

Policjant po służbie jeździł na rolkach… Nagle rozpoznał poszukiwanego mężczyznę. Ruszył za nim w pościg

Sierżant Kamil Biernacki pełni służbę od trzech lat i od początku w świebodzińskiej komendzie. Fot. Lubuska Policja Sierżant Kamil Biernacki pełni służbę od trzech lat i od początku w świebodzińskiej komendzie.
Zdzisław Haczek

Akcja sierżanta Kamila Biernackiego z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie to kolejny przykład udanej interwencji funkcjonariusza po służbie.

Sierżant Kamil Biernacki z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie wolne popołudnie spędzał jeżdżąc na rolkach.

Policjant zauważył poszukiwanego przed sklepem

W pewnym momencie sierżant Kamil Biernacki, wracając już do domu, zauważył, jak do jednego z marketów w Świebodzinie wchodzi poszukiwany mężczyzna. Zgodnie z wyrokiem sądu mężczyzna ma orzeczoną półroczną karę pozbawienia wolności.
[polecane]20138872[/polecane]

Poszukiwany 29-latek rzucił się do ucieczki

Sierżant Biernacki zatrzymał się w pobliżu wejścia, aby poszukiwany nie zdążył się oddalić i powiadomił oficera dyżurnego, by ten skierował na miejsce patrol. - Wychodząc ze sklepu 29-latek zauważył wjeżdżający patrol i rzucił się do ucieczki. Policjanci ruszyli w pościg, a wraz z nimi, na rolkach, Kamil. To on okazał się najszybszy, dogonił i obezwładnił uciekającego mężczyznę. Chwilę później w kajdankach znalazł się on w radiowozie – relacjonuje mł. asp. Marcin Ruciński z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie. - Dzięki takiej postawie i zaangażowaniu policjantów możemy w powiecie świebodzińskim czuć się bezpieczni.

Sierżant Kamil Biernacki pełni służbę od trzech lat i od początku w świebodzińskiej komendzie.
[polecane]20085026;1;[/polecane]

[polecane]20083634,20025411;1;[/polecane]

Świebodzin: policyjna grupa Speed zatrzymał młodego kierowcę

Byłeś świadkiem wypadku, pożaru lub innego zdarzenia? Stoisz w korku lub masz informację o innych utrudnieniach na drodze? Poinformuj nas o tym! Wyślij nam zdjęcia lub nagranie z miejsca zdarzenia. Możesz to zrobić przez stronę "Gazety Lubuskiej" na Facebooku facebook.com/gazlub/ lub mailem na adres [email protected]
Możesz też skontaktować się z nami dzwoniąc na nr 510 026 994.

Zdzisław Haczek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.