Marta Gawina

Pomnik Lecha Kaczyńskiego w centrum Białegostoku? To budzi emocje

Na wizualizacji z Facebooka pomnik Lecha Kaczyńskiego stoi w sąsiedztwie pomnika Bohaterów Ziemi Białostockiej. Fot. Ilustracja ze Spotted: Białystok Na wizualizacji z Facebooka pomnik Lecha Kaczyńskiego stoi w sąsiedztwie pomnika Bohaterów Ziemi Białostockiej.
Marta Gawina

Wizualizacje, które krążą w internecie wywołały w sieci burzliwą dyskusję. Według polityków PiS, nie są prawdziwe. - To może być prowokacja przed wyborami - uważa jeden z nich.

Pomnik prezydenta Lecha Kaczyńskiego nie stoi na środku placu NZS, ale bliżej Bohaterów Ziemi Białostockiej. Taka wizualizacja już krąży w internecie i wywołuje olbrzymie emocje.

- Widziałem. Podchodzę do tego spokojnie, bo nie wiemy, czy wizualizacja jest prawdziwa - mówi Janusz Żabiuk, jeden z inicjatorów oddania placu NZS mieszkańcom.

Czy projekty są prawdziwe zapytaliśmy polityków PiS, którzy tworzą komitet budowy pomnika prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Białymstoku.

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marta Gawina

Białostoczanka i dziennikarka z kilkunastoletnim stażem, którą świat ciągle potrafi zadziwić. Także świat polityki, który na co dzień przybliżam naszym Czytelnikom. Ustalam kto, z kim, dlaczego i co z tego mamy. "Buduję" też drogi, pilnuję komunikacji . Choć łopat nie wbijam, staram się być na bieżąco z najważniejszymi inwestycjami w Białymstoku i województwie podlaskim. Tak, tak czekamy na S19...

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.