Premier Mateusz Morawiecki w Białymstoku: Prosimy Polaków o zaufanie na kolejne lata

Czytaj dalej
Fot. Konrad Karkowski
Marta Gawina

Premier Mateusz Morawiecki w Białymstoku: Prosimy Polaków o zaufanie na kolejne lata

Marta Gawina

O podlaskich drogach, uczelniach, rolnictwie, mieszkaniach plus i wyprawce 300 plus. O tym mówił w Białymstoku premier Mateusz Morawiecki. Przy okazji zadeklarował chęć współpracy z przeciwnikami politycznymi.

Tych na dużej auli w urzędzie wojewódzkim w Białymstoku zbyt wielu nie było. Choć sala była wypełniona po brzegi, zdecydowanie przeważali sympatycy partii rządzącej. Byli prawie wszyscy parlamentarzyści zjednoczonej prawicy, w tym kandydat na prezydenta Białegostoku Jacek Żalek, czy Krzysztof Jurgiel. Nie brakowało samorządowców związanych z PiS. Pojawiła się też niewielka grupa przedstawicieli KOD-u, ale żadnej pikiety nie było. Premier został powitany brawami. Jego wystąpienie było wielokrotnie przerywane oklaskami. Nie zabrakło też owacji na stojąco na zakończenie spotkania.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marta Gawina

Białostoczanka i dziennikarka z kilkunastoletnim stażem, którą świat ciągle potrafi zadziwić. Także świat polityki, który na co dzień przybliżam naszym Czytelnikom. Ustalam kto, z kim, dlaczego i co z tego mamy. "Buduję" też drogi, pilnuję komunikacji . Choć łopat nie wbijam, staram się być na bieżąco z najważniejszymi inwestycjami w Białymstoku i województwie podlaskim. Tak, tak czekamy na S19...

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.