Prenumerata szczęście mi przyniosła. Wygrałem 500 zł

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Gnap
Ula Sobol

Prenumerata szczęście mi przyniosła. Wygrałem 500 zł

Ula Sobol

Edward Rusin z Kolbuszowej wygrał 500 zł w drugim losowaniu w loterii Nowin „Mieszkanie za czytanie”. Gratulujemy naszemu Czytelnikowi.

- Czytam Nowiny od ponad 30 lat. Zresztą od kiedy tylko pamiętam Nowiny zawsze były w moim domu - mówi Edward Rusin z Kolbuszowej. - Brałem też udział w poprzednich edycjach loterii „Mieszkanie za czytanie”. Jednak wcześniej nic nie udało mi się wygrać. Dopiero w tej edycji loterii dopisało mi szczęście. Wygrałem 500 zł i bardzo się cieszę.

O wygranej dowiedziałem się z Nowin

O wygranej w loterii pan Edward dowiedział się z Nowin. - Gdy dzień po losowaniu, w Nowinach na liście laureatów zobaczyłem swoje nazwisko bardzo się ucieszyłem. Krzyknąłem „Hura! Wygrałem” - wspomina pan Edward.

Edward Rusin już wie na co przeznaczy wygraną gotówkę. - Pieniądze przydadzą się na bieżące wydatki i na pewno coś zafunduję naszej jedynej wnuczce Aleksandrze - zdradza pan Edward.

Wierny Czytelnik będzie grał dalej

Pan Edward przyznaje, że Nowiny dają mu podwójną korzyść. - Po pierwsze dostarczają wiadomości z kraju i ze świata, a także dają szansę w grze o gotówkę i mieszkanie - mówi nasz Czytelnik.

Pan Edward interesuję się również sportem i z wielką przyjemnością śledzi w Nowinach strony sportowe.

Wygrana gotówką zachęciła też naszego laureata, aby grać dalej. - Oczywiście będę nadal wycinał kupony, kompletował zestawy i z niecierpliwością czekał na kolejne losowania w loterii.

Włącz się do gry o gotówkę i mieszkanie

Czytelniku! Marzysz o wygraniu mieszkania o wartości 305 000 zł lub gotówki? Koniecznie musisz zacząć czytać Nowiny. W każdej chwili możesz dołączyć do gry i sam wybierasz najwygodniejszą dla siebie formę udziału w grze. Możesz zbierać kupony lub kupić abonament dostępu do treści elektronicznych na naszej stronie Nowin.

Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie już dziś?

[ZAGRAJ W LOTERII]

Zdecydowałeś się na zakup abonamentu dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin i zyskałeś prawie 2 razy więcej szans na wygraną niż Czytelnik kupujący gazetę w kiosku.

Uczestnikowi, który zakupił miesięczny abonament dostępu do treści elektronicznych, przysługują 4 Karty Abonamentowe.

Uczestnikowi, który zakupił kwartalny abonament dostępu do treści elektronicznych, przysługuje 12 Kart Abonamentowych. Karty abonamentowe, które w twoim imieniu drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii.

Życzymy szczęścia w kolejnych losowaniach loterii „Mieszkanie za czytanie”.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.