Joanna Bajkiewicz

Przedszkolaki dostaną więcej miejsca i stołówkę

Dobudowanie nowego obiektu, w którym będzie przedszkole i stołówka, to inwestycja opiewająca na kwotę 4,8 mln zł. Dofinansowanie wyniesie 1,8 mln zł Fot. Urząd Gminy Szumowo Dobudowanie nowego obiektu, w którym będzie przedszkole i stołówka, to inwestycja opiewająca na kwotę 4,8 mln zł. Dofinansowanie wyniesie 1,8 mln zł.
Joanna Bajkiewicz

To zdecydowanie największy projekt inwestycyjny w gminie. Dzieci nie tylko z przedszkola, ale i podstawówki, będą miały lepsze warunki już w przyszłym roku szkolnym.

Chociaż decyzja zarządu województwa podlaskiego o dofinansowaniu zapała dopiero teraz, wójt postanowił podjąć ryzyko i inwestycję rozpoczął już w czerwcu tego roku.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Bajkiewicz

"Dziennikarstwo to coś więcej niż zawód, to sposób patrzenia na świat". Nie mam ograniczeń. Piszę o wszystkim, co dotyczy regionu: od historii ludzi z pasją, przygód na końcu świata, konfliktów sąsiedzkich, po inwestycje, relacjonowanie procesów sądowych, wypadki czy politykę. Kieruję Oddziałem Gazety Współczesnej w Łomży, ale zajmuję się nie tylko tym, co dzieje się w powiecie łomżyńskim, ale i zambrowskim, kolneńskim oraz grajewskim.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.