Przygoda życia dla miłośników gór!

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Przygoda życia dla miłośników gór!

Materiał informacyjny

Wyprawy wysokogórskie

Oferta opiera się o wyjścia słynące z fantastycznych widoków, z dala od miejsc tłumnie odwiedzanych przez turystów. Z uprawnionym i doświadczonym przewodnikiem, możecie Państwo bezpiecznie planować wyprawy wysokogórskie nie tylko na szczyty Wielkiej Korony Tatr, ale także na te pozostałe, doceniane przez prawdziwych koneserów tatrzańskiej przyrody np. Mięguszowiecki Szczyt Wielki, Cubryna, Batyżowiecki, Rumanowy i Żłobisty, Szatan ze swoją Granią Baszt, Jaworowy, Szczyrbski, Żabi Szczyt Wyżni, Kołowy, Czarny albo Niżnie Rysy i wiele, wiele innych.

Wspinaczka górska

Proponuję wspólne wyjścia na ściany skalne w Polskich i Słowackich Tatrach. Czeka na nas; Zamarła i Wołowa Turnia, Mnich ze swoimi ścianami, Zadni Mnich, Żabi Kapucyn, Batyżowiecki Szczyt, Galeria Osterwy, Szarpane Turnie, Mały Lodowy i Ostry Szczyt, ściany Zadniego Kościelca i Kościelca, także Świnica, Granaty, południowa ściana Kieżmarskiego, zachodnia Łomnicy, Baranie Rogi albo Lodowa Kopa. Spokojnie, możliwości jest znacznie więcej...

Szkolenia indywidualne

Zachęcam do szkolenia pod okiem przewodnika wysokogórskiego. To nie są kursy i szkolenia grupowe tylko bardzo precyzyjnie dobrane, indywidualne zajęcia, obejmujące dokładnie to czego chcecie się nauczyć. Można powiedzieć, że to uzupełnienie oferty wszelakich "szkół górskich" dla tych z Was, którzy nie przepadają za tłokiem i tak zwaną organizacją grupową ;)

Narciarstwo wysokogórskie

To propozycja dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie zimowej aktywności górskiej bez nart. I to zarówno dla tych, którzy mają ochotę, po prostu, wybrać się na wędrówkę narciarską jak też dla tych, którzy śnią o stromych i efektownych zjazdach.

prezent dla bliskiej osoby - voucher

Zachęcam do zakupu vouchera, którym możesz obdarować bliską Ci osobę

Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.