Rodzice walczą o przyszłość dzieci. Szkoła Podstawowa może zostać zamknięta

Czytaj dalej
Fot. pixabay.com
Magdalena Siemińska

Rodzice walczą o przyszłość dzieci. Szkoła Podstawowa może zostać zamknięta

Magdalena Siemińska

Szkole Podstawowej w Karolinie grozi likwidacja. Jednak m.in. nauczyciele kierujący się dobrem uczniów tego nie popierają.

- Rocznie utrzymanie placówki kosztuje gminę 1,1 mln zł. Jesteśmy zmuszeni dokładać do niej od 700 do 800 tys. zł - tłumaczył podczas spotkania z rodzicami i przedstawicielami szkoły Robert Bagiński, wójt gminy Giby. - Jej likwidacja i przeniesienie dzieci do szkoły w Gibach przyniosłyby nam oszczędności, które moglibyśmy przeznaczyć na inne cele.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Magdalena Siemińska

Jestem dziennikarką tworzącą materiały o tematyce społecznej, kulturalnej, ale również politycznej. W czasie trwania mojej przygody z dziennikarstwem spotkałam się już wielokrotnie z problemami ludzi, które wcześniej, wydawałoby się, że bez wyjścia ostatecznie udało się rozwiązać. Swoją pracę określam jako przygodę i misję, a do każdego problemu naszych Czytelników staram się podchodzić w taki sposób w jaki chciałabym, aby podchodzono do mnie. Nie boję się pisania o sprawach trudnych, a wręcz przeciwnie te jeszcze bardziej mnie angażują. W publikowanych przeze mnie artykułach piszę także o wydarzeniach kulturalnych zarówno tych większych jak i mniejszych, staram się w nich uczestniczyć, a za pomocą przygotowywanej przeze mnie fotorelacji przekazać naszym Czytelnikom klimat każdego z wydarzeń.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.