Roleta rzymska pozioma do pergoli

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Roleta rzymska pozioma do pergoli

Materiał informacyjny

Firma Artbegstudio zajmuje się produkcją oraz montażem zadaszeń typu pergotenda- roleta rzymska pozioma oraz pionowa z profesjonalnych tkanin zewnętrznych posiadająca odporność na słońce i opady deszczu. Nasze zadaszenia wykonane są z najlepszej jakości materiałów i tkanin akrylowych posiadających certyfikat. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę kolorów, wzorów, a także rozmiarów rolet rzymskich, żagli, markiz i zasłon. Tkaniny, których używamy do pergoli są produktem najwyższej jakości Firmy Satller.

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która wykonuje wysokiej jakości zadaszenia tarasu przeznaczone do samodzielnego montażu przez Klienta. W naszej pracy wykorzystujemy specjalistyczne sprzęty oraz korzystamy z wysokojakościowych materiałów takich jak zewnętrzna tkanina akrylowa, którą cechuje wieloletnia wytrzymałość. Dodatkowo jest ona wzmacniania okuciami z żeglarskiej stali nierdzewnej. Dzięki temu gwarantujemy trwałość i bezpieczeństwo całej konstrukcji.

Produkowane w naszej firmie zadaszenia tarasowe możesz wykorzystać do zadaszenia pergoli i tarasów zlokalizowanych m.in. w przydomowym ogrodzie, na dachu, ogródkach działkowych, a także w przestrzeniach publicznych: restauracjach, hotelach, kawiarniach. Realizujemy projekty na terenie całego kraju zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji publicznych.

Nasze zadaszenia są najtrwalsze na ryku - trwałość zadaszeń to ok 20 lat.

Producent stylowych zadaszeń tkaninowych - żagli obrotowych - rolet rzymskich - zasłon z profesjonalnych tkanin jachtowych.

Artbeg Studio

ul. Pocztowa 14
57-100 Strzelin

+48 501 569 138

[email protected]
www.zadaszenie-tarasu.com.pl

Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.