Joanna Bajkiewicz

Rolniczka znalazła miłość w programie. Będzie ślub

Opublikowane przez Małgorzatę to zdjęcie z radosną wiadomością, polubiło ponad 18 tys. internautów Fot. Archiwum prywatne Opublikowane przez Małgorzatę to zdjęcie z radosną wiadomością, polubiło ponad 18 tys. internautów
Joanna Bajkiewicz

Małgorzata Sienkiewicz oficjalnie pochwaliła się zaręczynami z Pawłem Borysewiczem, którego poznała w programie „Rolnik szuka żony”.

Małgorzata Sienkiewicz była uczestniczką 4 edycji „Rolnik szuka żony”. Przyszła do programu, by znaleźć swoją drugą połówkę. 28-letnia rolniczka pochodzi z miejscowości Uśnik Kolonia w gminie Śniadowo. Do szczęścia brakowało jej tylko miłości, dlatego zgłosiła się do programu.

Z dalszej części artykułu dowiesz się m. in.

  • Jak rolniczka zakomunikowała fanom o planowanym ślubie
Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Bajkiewicz

"Dziennikarstwo to coś więcej niż zawód, to sposób patrzenia na świat". Nie mam ograniczeń. Piszę o wszystkim, co dotyczy regionu: od historii ludzi z pasją, przygód na końcu świata, konfliktów sąsiedzkich, po inwestycje, relacjonowanie procesów sądowych, wypadki czy politykę. Kieruję Oddziałem Gazety Współczesnej w Łomży, ale zajmuję się nie tylko tym, co dzieje się w powiecie łomżyńskim, ale i zambrowskim, kolneńskim oraz grajewskim.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.