Izabela Krzewska

Seryjny włamywacz, 23-letni Litwin, wpadł w ręce policji

Seryjny włamywacz, 23-letni Litwin, wpadł w ręce policji
Izabela Krzewska

23-letni Litwin jest podejrzany o kradzieże z włamaniami do łącznie jedenastu domów w różnych częściach woj. podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Jego łupem padał głównie sprzęt elektroniczny, biżuteria i elektronarzędzia. Szacowane straty to prawie 100 tys. złotych.

Sprawca nie stosował żadnych finezyjnych metod. Wybijał szyby w drzwiach balkonowych lub okna. Dostawał się do środka i szabrował. Był przy tym na tyle zuchwały, że robił to w ciągu dnia. Między godziną 8 i 14. Jak przypuszczają śledczy, musiał obserwować posesje i wiedzieć, kiedy dom będzie pusty, a domownicy - w szkole lub pracy.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Izabela Krzewska

Socjolog z wykształcenia. Z zawodu - dziennikarz. W Gazecie Współczesnej pracuję od 2009 roku, a w niedługim czasie dołączyłam również do zespołu Kuriera Porannego. Od początku na łamach naszych dzienników i na portalach internetowych www.wspolczesna.pl i www.poranny.pl zajmuję się głównie tematyką prawną. Relacjonowanie ważnych procesów, sprawy kryminalne, wypadki, pożary, raporty  o przestępczości, historie z życia wzięte... To obszar dziennikarstwa, który - mam nadzieję - dostarcza moim Czytelnikom nie tylko wielu emocji, ale także wiedzy o zmieniających się przepisach prawnych i zagrożeniach dla ich bezpieczeństwa. Staram się, aby każdy materiał był rzetelny, zrozumiały, ale też sprawnie napisany. Bo nawet najbardziej niezwykła ludzka opowieść "blednie" pod nieciekawym piórem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.