Izabela Krzewska

Seryjny włamywacz, 23-letni Litwin, wpadł w ręce policji

Seryjny włamywacz, 23-letni Litwin, wpadł w ręce policji
Izabela Krzewska

23-letni Litwin jest podejrzany o kradzieże z włamaniami do łącznie jedenastu domów w różnych częściach woj. podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Jego łupem padał głównie sprzęt elektroniczny, biżuteria i elektronarzędzia. Szacowane straty to prawie 100 tys. złotych.

Sprawca nie stosował żadnych finezyjnych metod. Wybijał szyby w drzwiach balkonowych lub okna. Dostawał się do środka i szabrował. Był przy tym na tyle zuchwały, że robił to w ciągu dnia. Między godziną 8 i 14. Jak przypuszczają śledczy, musiał obserwować posesje i wiedzieć, kiedy dom będzie pusty, a domownicy - w szkole lub pracy.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Izabela Krzewska

Socjolog z wykształcenia. Z zawodu - dziennikarz. W Gazecie Współczesnej pracuję od 2009 roku, a w niedługim czasie dołączyłam również do zespołu Kuriera Porannego. Od początku na łamach naszych dzienników i na portalach internetowych www.wspolczesna.pl i www.poranny.pl zajmuję się głównie tematyką prawną. Relacjonowanie ważnych procesów, sprawy kryminalne, wypadki, pożary, raporty  o przestępczości, historie z życia wzięte... To obszar dziennikarstwa, który - mam nadzieję - dostarcza moim Czytelnikom nie tylko wielu emocji, ale także wiedzy o zmieniających się przepisach prawnych i zagrożeniach dla ich bezpieczeństwa. Staram się, aby każdy materiał był rzetelny, zrozumiały, ale też sprawnie napisany. Bo nawet najbardziej niezwykła ludzka opowieść "blednie" pod nieciekawym piórem.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.