Skarżą się, że po żwirze, który został nasypany na drogę, nie mogą przejść ani przejechać

Czytaj dalej
Fot. M. Siemińska
Magdalena Siemińska

Skarżą się, że po żwirze, który został nasypany na drogę, nie mogą przejść ani przejechać

Magdalena Siemińska

To co teraz zrobiono na tej drodze woła o pomstę do nieba - mówią mieszkańcy wsi Szczeberka. - Nasypali mnóstwo żwiru i nikt się nie kwapi, aby go wyrównać, a cierpimy na tym my rolnicy, bo aby dojechać do swoich domów niszczymy swoje samochody.

Trzy tygodnie temu na drodze między wsią Szczeberka a Sokolne firma wynajęta przez gminę wysypała żwir. Robotnicy jednak pozostawili go bez żadnego wyrównania. Teraz, gdy zaczęły padać deszcze mieszkańcy w nim grzęzną.

- Po nim normalnie przejść się nie da, bo nogi się nam z niego osuwają, jeszcze ktoś któregoś dnia skręci sobie kostkę - opowiada starsza mieszkanka wsi. - Termin też wybrali sobie niezbyt dobry. Zrobiło się ciepło, dzieci jeździły sobie rowerami, a teraz nie mogą, bo po tym co nam zrobiono jeździć się nie da!

W dalszej części artykułu przeczytasz m.in.:

 • Komentarze mieszkańców wsi
 • Komentarz wójt gminy Nowinka
Pozostało jeszcze 58% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Magdalena Siemińska

Jestem dziennikarką tworzącą materiały o tematyce społecznej, kulturalnej, ale również politycznej. W czasie trwania mojej przygody z dziennikarstwem spotkałam się już wielokrotnie z problemami ludzi, które wcześniej, wydawałoby się, że bez wyjścia ostatecznie udało się rozwiązać. Swoją pracę określam jako przygodę i misję, a do każdego problemu naszych Czytelników staram się podchodzić w taki sposób w jaki chciałabym, aby podchodzono do mnie. Nie boję się pisania o sprawach trudnych, a wręcz przeciwnie te jeszcze bardziej mnie angażują. W publikowanych przeze mnie artykułach piszę także o wydarzeniach kulturalnych zarówno tych większych jak i mniejszych, staram się w nich uczestniczyć, a za pomocą przygotowywanej przeze mnie fotorelacji przekazać naszym Czytelnikom klimat każdego z wydarzeń.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.