Jerzy Doroszkiewicz

Słynny upiór nareszcie spełnił swoje marzenie

Od lewej: Kayah, Damian Aleksander i Joanna Kołaczkowska podczas jednego z koncertów „Tribute to Musical” Fot. Jerzy Doroszkiewicz Od lewej: Kayah, Damian Aleksander i Joanna Kołaczkowska podczas jednego z koncertów „Tribute to Musical”
Jerzy Doroszkiewicz

Damian Aleksander od dwóch dekad chciał stworzyć płytę, dokumentującą jego miłość do musicalu. I oto dzięki wsparciu Opery i Filharmonii Podlaskiej krążek „Tribute to Musical” jest już w sprzedaży.

Na krążku - oprócz znanego m.in. z „Upiora w operze” Damiana Aleksandra - śpiewają królowa opery Małgorzata Walewska, mistrzyni musicalu Edyta Krzemień, pochodząca z Białegostoku gwiazda pop - Kayah i występująca w kabaretach Joanna Kołaczkowska.

- Minęło 20 lat, odkąd musical na dobre zagościł w moim życiu - mówi Damian Aleksander.

Pozostało jeszcze 67% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jerzy Doroszkiewicz

Szeroko pojęta kultura - to temat rzeka, który można eksplorować w nieskończoność. A że w Białymstoku dzieje się wbrew pozorom sporo - warto o tym pisać. A kiedy jest czas - skonfrontować z tym, co dzieje się w Polsce i świecie i podzielić się przemyśleniami z Czytelnikami i Internautami. Stale zaglądamy do Opery i Filharmonii Podlaskiej, śledzimy poczynania Teatru Dramatycznego, ale nie zaniedbujemy Białostockiego Teatru Lalek i teatru szkolnego Wydziału Sztuki Lalkarskiej. A zatem - do zobaczenia na imprezach i do poczytania

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.