Sojusz na zakręcie? Tuż przed wyborami rozwód goni rozwód

Czytaj dalej
Fot. Anatol Chomicz
Marta Gawina

Sojusz na zakręcie? Tuż przed wyborami rozwód goni rozwód

Marta Gawina

Nie ma kandydata na prezydenta Białegostoku, część działaczy wystartuje w wyborach, ale z innych partii. W dodatku pojawił się poważny konkurent na lewej stronie sceny politycznej. SLD jest na zakręcie?

Wojciech Koronkiewicz postawił nas w bardzo trudnej sytuacji. Jeżeli chciał zrezygnować, mógł to zrobić wcześniej. Teraz jest bardzo późno. Sojusz Lewicy Demokratycznej nie wystawi swojego kandydata na prezydenta Białegostoku - mówi Piotr Kusznieruk, szef podlaskiego SLD.

Jednak kłopoty partii nie zaczęły się we wtorek wieczorem, gdy jej kandydat Wojciech Koronkiewicz postanowił przejść do Inicjatywy dla Białegostoku i razem z nią wystartować na radnego.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marta Gawina

Białostoczanka i dziennikarka z kilkunastoletnim stażem, którą świat ciągle potrafi zadziwić. Także świat polityki, który na co dzień przybliżam naszym Czytelnikom. Ustalam kto, z kim, dlaczego i co z tego mamy. "Buduję" też drogi, pilnuję komunikacji . Choć łopat nie wbijam, staram się być na bieżąco z najważniejszymi inwestycjami w Białymstoku i województwie podlaskim. Tak, tak czekamy na S19...

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.