Joanna Bajkiewicz

Spotkała gwiazdy, które nie toczą wojny z procesem starzenia

Natalia Hołownia (z prawej) urodziła się 33 lata temu w Łomży, ukończyła I LO im. Tadeusza Kościuszki w Łomży, studiowała iberystykę w Warszawie oraz Fot. Arch. prywatne Natalia Hołownia (z prawej) urodziła się 33 lata temu w Łomży, ukończyła I LO im. Tadeusza Kościuszki w Łomży, studiowała iberystykę w Warszawie oraz literaturę i języki obce we Francji. Dziennikarka i redaktorka serwisu gala.pl, prowadzi autorski talk-show z gwiazdami „Gala Studio“. Jej pasja to literatura, film, moda i podróże. W 2017 r. debiutowała poradnikiem „Jak być paryżanką w Polsce“. Nad „Modną Polką“ pracowała od czerwca 2018 roku, książka ukazała się 24 kwietnia br.
Joanna Bajkiewicz

Polskie celebrytki są też zwykłymi kobietami, takimi jak my wszystkie i mają takie same problemy- mówi pochodząca z Łomży Natalia Hołownia, autorka książki „Modna Polka“.

W środę na rynku ukazała się twoja książka pt. „Modna Polka”. Prezentujesz w niej polskie celebrytki - ikony stylu. Według jakiego klucza dobierałaś bohaterki?

„Modna Polka” to 16 wywiadów i sesji zdjęciowych z wyjątkowymi kobietami. Pozwalam sobie nazywać je ikonami stylu i wydaje mi się, że nie jest to określenie na wyrost.

Pozostało jeszcze 96% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Bajkiewicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.