Sprawca napadu w Ośnie Lubuskim siedzi już w areszcie

Czytaj dalej
Fot. Komenda Powiatowa Policji w Słubicach
Anna Rimke

Sprawca napadu w Ośnie Lubuskim siedzi już w areszcie

Anna Rimke

27-latek napadł na kuriera. Na razie trafił na trzy miesiące do aresztu, ale za rozbój i posiadanie narkotyków grozi mu 12 lat więzienia.

Chodzi o napad na pracownika rozwożącego przesyłki w Ośnie Lubuskim

Kiedy w ubiegłym tygodniu kurier wracał wieczorem do domu, jego samochód zatrzymał 27-latek. Mężczyzna wtargnął do kabiny i zaczął bić kierowcę pięściami po głowie i twarzy. Ukradł też portfel z utargiem 5 tys. zł. Policjantom już po kilkunastu godzinach udało się zatrzymać podejrzanego. Był znany z innych przestępstw. Na dodatek podczas zatrzymania miał przy sobie marihuanę i amfetaminę.

Anna Rimke

Dziennikarz "Gazety Lubuskiej" od 2005 roku, choć z dwiema przerwami. Prywatnie mieszkanka podgorzowskiej Kłodawy. Bliskie są mi szczególnie tematy społeczne, ale nie tylko. Lubię być tam, gdzie coś się dzieje, bo lubię ludzi. Lubię ich słuchać i z nimi rozmawiać. Dzięki temu, każdy dzień mojej pracy jest inny. 


Zajmuję się tematami związanymi z oświatą:Lubię poznawać ciekawych ludzi:A kiedy Ci ludzie mają coś wspólnego ze zwierzętami, to muszę ich poznać:Ale nie tylko przyjemnymi sprawami się zajmuję. Jak trzeba, to jestem też w miejscu tragedii:Portal Naszemiasto.pl


Na czele moich obowiązków jest też portal Gorzów Wielkopolski Naszemiasto.pl


Tu nie tylko piszę, ale też opiekuję się stroną.


 


Gdyby nie praca w redakcji, to...


Trudno powiedzieć... Od najmłodszych lat uwielbiałam pisać i chyba stąd ten pomysł na życie. Ale myślę, że mogłabym też zwyczajnie sobie zwiedzać świat. I tylko od czasu, do czasu napisać o ludziach, których spotkałam na swojej drodze.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.