Materiał informacyjny

SSSE S.A. - Polska Strefa Inwestycji - szersze możliwości rozwoju dla przedsiębiorców

SSSE S.A. - Polska Strefa Inwestycji - szersze możliwości rozwoju dla przedsiębiorców Fot. SSSE
Materiał informacyjny

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w ramach Polskiej Stefy Inwestycji wspiera rozwój przedsiębiorców, którzy inwestują na obszarze jej działania, tj.: na terenie całego województwa podlaskiego, w powiatach ełckim i gołdapski, położnych w województwie warmińsko-mazurskim oraz w powiatach łosickim, ostrowskim, sokołowskim i węgrowskim województwa mazowieckiego.

Nasza oferta jest skierowana do inwestujących w kapitał ludzki i nowe miejsca pracy, jak również do przedsiębiorstw produkcyjnych, które planują rozbudowę swoich fabryk i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, by optymalizować produkcję pod kątem szybkości czy kosztów oraz dostosować ją do potrzeb dynamicznie rozwijającego się świata.

Podstawową korzyścią z inwestowania na obszarze zarządzanym przez SSSE S.A. jest maksymalna w skali kraju wysokości wsparcia w postaci zwolnienia z podatku dochodowego, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Oferowana pomoc publiczna, w postaci niezapłaconego podatku PIT/CIT może wynieść nawet 70% wartości kosztów kwalifikowanych.

Przedsiębiorca może inwestować w dowolnym miejscu na obszarze działania SSSE S.A.:
na terenach własnych, publicznych, dzierżawionych; również na terenach, które nigdy nie należały do stref ekonomicznych.

Dbamy o inwestorów, którzy zamierzają założyć firmę na obszarze działania SSSE S.A., ale także o tych, którzy już prowadzą tu działalność i planują inwestować w rozwój swoich przedsiębiorstw.

www.ssse.com.pl, e-mail: [email protected]

POZNAJ INNYCH WYSTAWCÓW TARGÓW


PODLASKIE TARGI PRACY
Atrium Biała

Białystok
ul. Miłosza 2
24-25 marca 2023
piątek - godz. 11.00-17.00
sobota - godz. 11.00-16.00

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.