Strażnicy miejscy z Opola nie palili się, żeby sprawdzić, kto spalał śmieci

Czytaj dalej
Fot. Fot. Archiwum
Mirela Mazurkiewicz

Strażnicy miejscy z Opola nie palili się, żeby sprawdzić, kto spalał śmieci

Mirela Mazurkiewicz

Nasza dziennikarka wezwała na pomoc mundurowych, gdy smród spalanych w ognisku odpadów stał się nie do wytrzymania. Reakcja dyżurnego była zaskakująca. Przełożeni przepraszają za poirytowanego strażnika.

- Wybrałam się w niedzielne popołudnie na spacer z psem i myślałam, że przypłacę to zdrowiem - relacjonuje Natalia Popczyk, dziennikarka Nowej Trybuny Opolskiej. - Spacerowaliśmy w rejonie wałów nad Odrą. Zaraz za wybiegiem dla psów przy ul. Łąkowej bezdomni zorganizowali sobie koczowisko i pewnie, żeby się ogrzać, palili czym popadnie.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Mirela Mazurkiewicz

Na co dzień zajmuję się sprawami społecznymi, starając się rozwiązać problemy na pozór nie do rozwiązania. Nie boję się trudnych pytań i uparcie egzekwuję odpowiedzi na nie. Czasami wyprowadzając przy tym z równowagi moich rozmówców. Największą frajdę sprawia mi obserwowanie, jak słowo pisane może zmienić (i często zmienia!) rzeczywistość wokół nas. Relacjonuję najgłośniejsze procesy sądowe w regionie. Lubię błądzić w gąszczu paragrafów, ale staram się nie tracić przy tym z pola widzenia ludzi. Konsekwentnie upominam się o prawa zwierząt. Dwukrotnie byłam nominowana do prestiżowej nagrody dziennikarskiej Grand Press w kategorii „News” (za informację o seksaferze w opolskiej policji oraz za materiał „Zabrali matkę w nocy na oczach jej dzieci” o policjantach, którzy w nocy zabrali z domu kobietę, ponieważ nie zapłaciła 2,3 tys. zł grzywny, a dwoje jej małych dzieci umieścili w pogotowiu opiekuńczym). Jestem doktorem nauk społecznych z zakresu nauk o polityce.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.