Joanna Boroń

Szachy: królewska gra, która jak żadna inna łączy pokolenia

Szachy: królewska gra, która jak żadna inna łączy pokolenia
Joanna Boroń

Klub Szachowy Hetman Koszalin w tym roku świętuje swoje 25. urodziny. W czasach gier wirtualnych zarówno koszaliński klub, jak i szachy mają się świetnie.

Klub został powołany do życia 17 grudnia 1993 roku pod nazwą Szachowy Klub Sportowy „HETMAN” Koszalin. Stworzyło go kilku zawodników sekcji szachowej działającej przy klubie „Budowlani” i szachiści o rodowodzie wojskowym.

Dziś to liczna grupa szachistów - w różnym wieku, na różnym poziomie szachowego zaawansowania. Spotykają się często, by grać, uczyć i planować szachowe wydarzenia.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Boroń

Od 2000 roku, w którym zrobiłam dyplom na wydziale prawa poznańskiego uniwersytetu, pracuję w naszych lokalnych mediach - Głosie Koszalińskim oraz jego portalach internetowych, które swoim zasięgiem obejmują teren dawnego województwa koszalińskiego.


Zajmuję się zdrowiem i szeroko rozumianym stylem życia – w tym też kulinariami, które również prywatnie są moją pasją – mam niezłą kolekcję kulinarnych książek, które nie są jedynie ozdobą półek, ale inspiracją do kulinarnych eksperymentów.


Prócz tego w swojej pracy zajmuje się tematami społecznymi, bardzo często zainspirowanymi sygnałami naszych czytelników i internatów. 


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.