Izabela Krzewska

Szef policji nadinsp. Daniel Kołnierowicz gonił za pijanym kierowcą

Sprawca kolizji uciekał po drodze gubiąc części zniszczonej karoserii i zderzaka Sprawca kolizji uciekał po drodze gubiąc części zniszczonej karoserii i zderzaka
Izabela Krzewska

Nietrzeźwi kierowcy szaleją na drogach. Tylko w niedzielę w Podlaskiem zatrzymano 10. Ujęty 34-latek miał prawie 3 promile.

Kierujący fiatem uno jechał wężykiem krajową „ósemką”. W okolicy węzła Porosły uderzył w volvo, którym jechała rodzina Litwinów z dzieckiem. Potem uciekł, skręcając w Szosę Kruszewską.

Bezradni pokrzywdzeni cudzoziemcy zostali tak na skrzyżowaniu. Do rozbitego auta w pewnym momencie podjechał ciemny sedan. Podróżujący zapytali się Litwinów, czy potrzebują pomocy. Mimo bariery językowej, zrozumieli, że mają do czynienia z ofiarą pirata drogowego. Znali opis jego auta i kierunek, w którym uciekł sprawca.

Z dalszej części artykułu dowiesz się m. in.

  • Jak komendant zatrzymał pijanego kierowcę
Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Izabela Krzewska

Socjolog z wykształcenia. Z zawodu - dziennikarz. W Gazecie Współczesnej pracuję od 2009 roku, a w niedługim czasie dołączyłam również do zespołu Kuriera Porannego. Od początku na łamach naszych dzienników i na portalach internetowych www.wspolczesna.pl i www.poranny.pl zajmuję się głównie tematyką prawną. Relacjonowanie ważnych procesów, sprawy kryminalne, wypadki, pożary, raporty  o przestępczości, historie z życia wzięte... To obszar dziennikarstwa, który - mam nadzieję - dostarcza moim Czytelnikom nie tylko wielu emocji, ale także wiedzy o zmieniających się przepisach prawnych i zagrożeniach dla ich bezpieczeństwa. Staram się, aby każdy materiał był rzetelny, zrozumiały, ale też sprawnie napisany. Bo nawet najbardziej niezwykła ludzka opowieść "blednie" pod nieciekawym piórem.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.