Izabela Krzewska

Szef policji nadinsp. Daniel Kołnierowicz gonił za pijanym kierowcą

Sprawca kolizji uciekał po drodze gubiąc części zniszczonej karoserii i zderzaka Sprawca kolizji uciekał po drodze gubiąc części zniszczonej karoserii i zderzaka
Izabela Krzewska

Nietrzeźwi kierowcy szaleją na drogach. Tylko w niedzielę w Podlaskiem zatrzymano 10. Ujęty 34-latek miał prawie 3 promile.

Kierujący fiatem uno jechał wężykiem krajową „ósemką”. W okolicy węzła Porosły uderzył w volvo, którym jechała rodzina Litwinów z dzieckiem. Potem uciekł, skręcając w Szosę Kruszewską.

Bezradni pokrzywdzeni cudzoziemcy zostali tak na skrzyżowaniu. Do rozbitego auta w pewnym momencie podjechał ciemny sedan. Podróżujący zapytali się Litwinów, czy potrzebują pomocy. Mimo bariery językowej, zrozumieli, że mają do czynienia z ofiarą pirata drogowego. Znali opis jego auta i kierunek, w którym uciekł sprawca.

Z dalszej części artykułu dowiesz się m. in.

  • Jak komendant zatrzymał pijanego kierowcę
Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Izabela Krzewska

Socjolog z wykształcenia. Z zawodu - dziennikarz. W Gazecie Współczesnej pracuję od 2009 roku, a w niedługim czasie dołączyłam również do zespołu Kuriera Porannego. Od początku na łamach naszych dzienników i na portalach internetowych www.wspolczesna.pl i www.poranny.pl zajmuję się głównie tematyką prawną. Relacjonowanie ważnych procesów, sprawy kryminalne, wypadki, pożary, raporty  o przestępczości, historie z życia wzięte... To obszar dziennikarstwa, który - mam nadzieję - dostarcza moim Czytelnikom nie tylko wielu emocji, ale także wiedzy o zmieniających się przepisach prawnych i zagrożeniach dla ich bezpieczeństwa. Staram się, aby każdy materiał był rzetelny, zrozumiały, ale też sprawnie napisany. Bo nawet najbardziej niezwykła ludzka opowieść "blednie" pod nieciekawym piórem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.