Szybko pozbierali się po dwóch golach

Czytaj dalej
Fot. Anatol Chomicz
Adam Muśko

Szybko pozbierali się po dwóch golach

Adam Muśko

W pierwszym meczu barażowym o awans do Centralnej Ligi Juniorów MOSP Białystok u siebie wygrał 4:2 z Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Rewanż w weekend w Niecieczy.

Spotkanie w Białymstoku nie rozpoczęło się najlepiej dla gospodarzy. Drużyna Bruk-Bet już po 15 minutach prowadziła 2:0.

- Kiedy poukładaliśmy sobie grę nieoczekiwanie dostaliśmy dwa dzwony. Trzeba jednak dodać, że oba były dosyć przypadkowe - opowiada trener MOSP Piotr Szydłowski. - Najpierw rywale rozegrali stały fragment gry, a wiatr zniósł dośrodkowaną piłkę w okienko naszej bramki, a potem w zamieszaniu podbramkowym futbolówka nieszczęśliwie uderzyła w nogę Szymona Zawadzkiego i padł gol samobójczy.

Na szczęście MOSP szybko zaczął odrabiać straty. Norbert Rutkowski już w 17 minucie zdobył bramkę kontaktową. Jeszcze przed przerwą gospodarze doprowadzili do remisu. W 37 minucie po szybkim wyjściu z własnego pola karnego gola zdobył Szymon Pęza.

Natomiast już w 54 minucie MOSP wyszedł na prowadzenie po drugim w tym meczu golu Rutkowskiego. Czwarte trafienie to zasługa rezerwowych Jakuba Jeleszuka i Damiana Płotczyka.

- Dwubramkowa przewaga jeszcze nie przesądza sprawy. W Niecieczy musimy rozegrać dobre spotkanie i przypieczętować awans. Jestem przekonany, że nas na to stać - mówi Szydłowski.

Adam Muśko

Po kilkunastu latach pisania sport w Białymstoku i województwie podlaskim nie ma dla mnie tajemnic. Najbardziej interesuję się piłką nożną, koszykówką i lekkoatletyką. Często można mnie spotkać na wydarzeniach sportowych i to nie tylko tych najważniejszych. Lubię obserwować i opisywać zmagania w sportach niszowych, czy ekstremalnych. Interesuję się także historią Igrzysk Olimpijskich, czytam biografie znanych sportowców.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.wspolczesna.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.