Marek Weckwerth

To będzie dobra niedziela, choć już nie na zakupach

To będzie dobra niedziela, choć już nie na zakupach Fot. Tomasz Hołod
Marek Weckwerth

Jak atrakcyjnie spędzić tę niedzielę, aby była co najmniej tak ciekawa (dla dużej części społeczeństwa) jak wizyta w markecie? Głowi się nad tym wielu Polaków.

Bo właśnie jutro nastanie ta pierwsza niedziela, niehandlowa. Gdy kogoś „przypili”, będzie wszak mógł zajrzeć do prywatnego sklepiku czy do tego na stacji benzynowej.

Czas jednak zrobić coś z wolnym czasem, jaki - co by nie mówić - daje zakaz handlu. Tym bardziej, że właśnie jutro w naszym regionie jaśniej rozbłyśnie słońce i słupek rtęci przekroczy magiczne 10 kresek na plusie.

Gdzie będzie można zrobić zakupy w niedzielę? Gdzie można spędzić czas w naszym regionie? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marek Weckwerth

Dziennikarz "Gazety Pomorskiej" specjalizujący się tematyce bezpieczeństwa ruchu drogowego, transportu, gospodarki oraz turystyki i krajoznawstwa. Zainteresowania: turystyka, rekreacja i sport, kajakarstwo, historia, polityka. Instruktor, komandor spływów i wypraw kajakowych, autor podręczników dla kajakarzy i setek artykułów prasowych z tego zakresu. Rekordzista Polski w pływaniu kajakiem rzekami pod prąd od ujścia do źródła. Magister nauk politycznych po uczelniach w Poznaniu i Bydgoszczy.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.