Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Tom Hanks, mały fiat i szpital dziecięcy w Bielsku-Białej. Hollywoodzka akcja Moniki Jaskólskiej

Czytaj dalej
Jacek Drost

Tom Hanks, mały fiat i szpital dziecięcy w Bielsku-Białej. Hollywoodzka akcja Moniki Jaskólskiej

Jacek Drost

Stało się! Monika Jaskólska, inicjatorka akcji „Bielsko-Biała dla Toma Hanksa”, spotkała się w Stanach Zjednoczonych z amerykańskim gwiazdorem.

Przygotowywałam się psychicznie, żeby nie wariować, bo to przecież taki sam człowiek jak my. Ale muszę przyznać, że zabrakło mi słów, stanęły mi łzy w oczach i miałam taką gulę w gardle... Serio, nie mogłam nic powiedzieć - dzieliła się wczoraj swoimi wrażeniami ze spotkania z amerykańskim aktorem wzruszona, zmęczona, ale szczęśliwa Monika Jaskólska na internetowym czacie na swoim profilu na Facebooku.

Kiedy zaczynała swoją akcję „Bielsko-Biała dla Toma Hanksa”, nie brakowało osób, które nie wierzyły, że pomysł tak się rozwinie i akcję uda się doprowadzić do końca. Pamiętacie początek akcji?

Kiedy Tom Hands na Facebooku zachwycił się małym fiatem, którego zobaczył na Węgrzech, w Bielsku-Białej, mieście, gdzie fiaciki długo produkowano, wpadli na pomysł, żeby podarować aktorowi białego fiata 126p, a przy okazji zebrać pieniądze na bielski Szpital Pediatryczny. I to właśnie się dzieje. Ów koniec, i to z iście hollywoodzkim happy endem, jest już naprawdę bardzo blisko.

Oto, jak wyglądało to spotkanie:

A tak Tom Hanks ucieszył się na wieść o akcji bielszczan:

Udało się już kupić odpowiedniego fiacika dla Toma Hanksa, pięknie go wyremontować, zebrać sporo pieniędzy na szpital (aktor obiecał, że dorzuci drugie tyle, co uzbierają bielszczanie), to jeszcze teraz inicjatorka akcji pojechała do Stanów Zjednoczonych, żeby omówić szczegóły przekazania malucha.

W dalszej części:

 • W jakich okolicznościach Jaskólska dowiedziała się, że jedzie do USA
 • Co uniemożliwiło jej dotarcie na spotkanie z gwiazdorem na czas
 • Co bielszczanka zamierza przygotować dla Hanksa w swoim ogródku
Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Jacek Drost

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.wspolczesna.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.