Małgorzata Oberlan

Trzy poziomki od Magdy Gessler dla toruńskiej restauracji La Nonna Siciliana

Magda Gessler w toruńskiej restauracji La Nonna Siciliana dokonywała rewolucji w grudniu 2016 roku. Fot. Facebook / La Nonna Siciliana Magda Gessler w toruńskiej restauracji La Nonna Siciliana dokonywała rewolucji w grudniu 2016 roku.
Małgorzata Oberlan

Restauracja La Nonna Siciliana z Torunia dostała trzy poziomki od Magdy Gessler i widnieje już w przewodniku na lata 2018/2019.

Co roku Magda Gessler przyznaje swoje poziomki, czyli wyróżnienia dla najlepszych jej zdaniem restauracji i hoteli. Tym razem aż trzy poziomki dostał lokal La Nonna Siciliana z Torunia. Restauratorka opisała ją w najnowszym przewodniku „Poziomki 2018/2019. Gdzie najlepiej zjeść i wyspać się w Polsce?” . Uroczysta premiera tej książki odbyła się niedawno w Konstancinie.

„Jesteśmy dumni i jeszcze bardziej zmotywowani do dalszej pracy. Kochamy Was!” - tak entuzjastycznie o sukcesie poinformowała restauracja swoich klientów. Lokal działa przy ul. Łaziennej i ma dziś wielu gości. Ale nie zawsze tak było...

Kiedyś restauracja próbowała odnieść sukces jako Italian House i Asia House. Zaliczała jednak porażki. Odbiła się od dna po „Kuchennych rewolucjach”. Magda Gessler przeprowadziła je tu w grudniu 2016 roku. Zmieniła nie tylko nazwę, menu i wystrój, ale i nastawienie załogi. I są efekty!

Nie zawsze tak bywa. W Toruniu najlepszym tego przykładem jest klapa kuchennej rewolucji w Zamkowej. - Magda Gessler nam nie pomogła. Pomogła swojemu show - twierdził Henryk Skrobiszewski, restaurator.

W Toruniu „Kuchenne rewolucje” gościły aż dwukrotnie w roku 2010. Największym echem odbyła się wizyta w restauracji „Zamkowa”. Lokal, położony w centrum, w ruinach Zamku Krzyżackiego, zamknął swe podwoje 30 września. Telewizja tymczasem wyemitowała program 16 października. Jak się okazało, mimo próśb właścicieli, by tego nie robić.

Wzajemna krytyka

Pozostało jeszcze 65% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Małgorzata Oberlan

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.