Tur w dobrej formie. Mecze prawdy Żubrów

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Wojtkielewicz
Adam Muśko

Tur w dobrej formie. Mecze prawdy Żubrów

Adam Muśko

Tur, który wygrał cztery razy z rzędu, w piątek (godzina 18 w sali przy ul. Poniatowskiego) podejmie AZS UJK Kielce. W niedzielę przed koszykarzami Kamila Zakrzewskiego walka na wyjeździe z KKS Kutno.

- Jesteśmy w dobrej formie i nie pozostaje nam nic innego jak kontynuować zwycięską serię. Tym bardziej, że są to drużyny jak najbardziej do pokonania - twierdzi Zakrzewski.

O wydostanie się z dołu tabeli postarają się białostockie Żubry. Podopieczni Jakuba Jakubca mają tylko jedną wygraną na koncie i to odniesioną jeszcze na początku października. Cztery mecze z rzędu białostoczan zakończyły się porażkami.

- Ciągle nie możemy zagrać w pełnym składzie - mówi Jakubiec. - W ostatnim meczu brakowało nam chorego Michała Bombrycha, a Tomasz Kujawa zmaga się z bólem pleców. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy w tych dwóch najbliższych spotkaniach wszyscy będą zdrowi.

- Są to drużyny o zbliżonym poziomie i jak najbardziej do ogrania. Plan to wygrać dwa mecze - deklaruje Jakubiec.

Adam Muśko

Od początku pracy w mediach lokalnych zajmowałem się tematyką sportową. Z Gazetą Współczesną i Kurierem Porannym jestem związany od 2016 roku. Natomiast od 2021 roku w obu tych tytułach pracuję jako dziennikarz online. Moim zadaniem jest jak najszybsze dostarczenie czytelnikom rzetelnych, zweryfikowanych informacji o regionie.   

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.