Urszula Ludwiczak

Tylko miłość może pomóc pokonać takie cierpienie

- Zawsze w niego wierzyłam. Wiedziałam, że jest zdolny i bardzo wytrwały w swoich postanowieniach. Wierzyłam, że da radę - mówi o mężu Anna Lipka. - Fot. Archiwum prywatne - Zawsze w niego wierzyłam. Wiedziałam, że jest zdolny i bardzo wytrwały w swoich postanowieniach. Wierzyłam, że da radę - mówi o mężu Anna Lipka. - Bez wsparcia żony i rodziny, nie wiem, co by było - przytakuje Eugeniusz Lipka.
Urszula Ludwiczak

Moi przyjaciele bez krtani zgodzili się wyłożyć duszę podszewką na zewnątrz i pokazać, jak podziobało ich to raczysko, jak zmieniło hierarchię wartości, w jaki sposób szlifowało duchowość, pozostawiając najczystszy diament - mówi Magdalena Fabczak, logopeda z Białegostoku, w książce „Cały ten rak”.

Moim marzeniem było pokazać, jak rak zamienia cierpienie na miłość i jak przykrywa je miłością. Jedyną siłą, jaka może unieść tak wielkie cierpienie jest miłość. Tylko ona - zaznacza Magdalena Fabczak z Białegostoku. I dodaje: - Kiedy choruje ktoś na raka, choruje także jego rodzina.

W dalszej części artykułu przeczytasz m.in.:

 • U pana Stefana usunięto najpierw strunę głosową, potem była kolejna operacja. Aż lekarze nie pozostawili złudzeń - trzeba było wyciąć całą krtań.
Pozostało jeszcze 94% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Urszula Ludwiczak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.