VII Podlaskie Targi Pracy. Przyjdź do Atrium Biała i znajdź lepszą pracę

Czytaj dalej
Andrzej Matys

VII Podlaskie Targi Pracy. Przyjdź do Atrium Biała i znajdź lepszą pracę

Andrzej Matys

Już z 24 i 25 marca rozpocznie się kolejna odsłona organizowanych przez „Kurier Poranny” i „Gazetę Współczesną” Podlaskich Targów Pracy. W wydarzeniu wezmą udział najlepsze i najszybciej rozwijające się przedsiębiorstwa, które działają w województwie podlaskim - zarówno z sektorów produkcji, jak i usług.

Dlatego już w ostatni weekend marca w Atrium Biała, największym centrum handlowym w Białymstoku, pojawią się najlepsze i najszybciej rozwijające się, działające podlaskie firmy, zarówno z sektorów produkcji, jak i usług.

Szybki rozwój często oznacza konieczność powiększania załogi. Dlatego też wiele firm prowadzi szeroką rekrutację pracowników na różne stanowiska. A jak wiemy, pracowników brakuje zarówno w działach produkcji, jak i logistyki, handlu, obsługi klienta czy administracji.

Podlaskie przedsiębiorstwa szukają więc i pracowników wykwalifikowanych, i takich, którzy dopiero debiutują na rynku pracy. Czekają też na tych, którzy chcą zmienić pracę lub tych, którzy jeszcze nie pracowały. Mile widziani są również studenci lub uczniowie ostatnich klas szkół średnich. Sposobów dotarcia do potencjalnych pracowników jest wiele. O rekrutacji firmy informują przez ogłoszenia m.in. na swoich stronach internetowych lub w prasie. Niektóre oferty trafiają urzędów pracy.

Znakomitym sposobem na pozyskanie nowych pracowników jest też uczestnictwo w Podlaskich Targach Pracy. Tym bardziej, że to również znakomita okazja by zaprezentować swoją firmę: jej profil, wymagania wobec pracowników oraz dotychczasowe osiągnięcia.

Działające w Podlaskiem firmy wciąż mogą dołączyć do grona wystawców i zaprezentować swoje oferty zatrudnienia i w efekcie zebrać pokaźną liczbę CV.

Czekamy na firmy, poszukujące nowych pracowników. Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców, którzy są zainteresowani naszą ofertą wystawienniczą. Wystarczy:

OTO FIRMY, KTÓRE SPOTKASZ NA TARGACH


Właśnie takie wydarzenie kolejny raz organizują „Kurier Poranny” i „Gazeta Współczesna”. Inicjatywa za każdym cieszy się sporym zainteresowaniem, zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Nie inaczej będzie zapewne tym razem. Dodajmy też, że podczas Podlaskich Targów Pracy w Atrium Biała osoby szukające zatrudnienia będą też mogły – poza stoiskami firm prywatnych – odwiedzić stoiska służb mundurowych.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich myślących o nowej pracy. Będą mogli dowiedzieć się znacznie więcej o interesujących ich firmach i oferowanych stanowiskach. Piątkowo-sobotni termin jest komfortowy dla zainteresowanych, bo mogą połączyć swoje potrzeby zawodowe z zakupami.

Podlaskie Targi Pracy odbędą się 24 i 25 marca. Wszyscy nasi wystawcy będą do dyspozycji osób poszukujących pracy w godzinach trwania targów, a więc
- w piątek między godzinami 11 a 17
- w sobotę między godzinami 11 a 16

VII Podlaskie Targi Pracy. Przyjdź do Atrium Biała i znajdź lepszą pracę
Andrzej Matys

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.