Jarosław Miłkowski

W środę Kwadratowe Jaja, a w sobotę... zakupy do 14.00, czyli przedświąteczne co, gdzie, kiedy?

W zeszłym roku świąteczna zabawa w Parku Róż cieszyła się sporą popularnością wśród dzieci. Fot. Agata Wolańska W zeszłym roku świąteczna zabawa w Parku Róż cieszyła się sporą popularnością wśród dzieci.
Jarosław Miłkowski

Wielkanocna Sztafeta w parku, nowa trasa Drogi Krzyżowej w piątek i sklepy otwarte w sobotę maksymalnie do 14.00. Taki będzie przedświąteczny czas w mieście.

Przedświąteczny klimat będzie można poczuć już dziś o 11.00. O tej porze w Parku Róż rozpocznie się Wielkanocna Sztafeta z Zajączkiem. Skierowana jest do najmłodszych gorzowian.

Także dziś o 14.30 rozpoczną się Kwadratowe Jaja. Na wyremontowanym Kwadracie staną trzy styropianowe pisanki. Będzie można je przyozdabiać w sposób, jaki podpowie wyobraźnia.

 • Gdzie będą Kwadratowe Jaja?
 • Które kino będzie otwarte w niedzielę?
 • Jaka będzie trasa Drogi Krzyżowej przez Gorzów?
Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.