Wasiakowie Cukiernia - ponad 40 lat doświadczenia

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Wasiakowie Cukiernia - ponad 40 lat doświadczenia

Materiał informacyjny

"Mała kawiarenka, zlokalizowana w samym centrum Łodzi - zraz obok ulicy Piotrkowskiej i zaledwie kilka minut spacerem od dworca Łódź Fabryczna. Chociaż łódzki lokal istnieje od 2014 roku, Cukiernia Wasiakowie szczyci się ponad 40 letnim doświadczeniem - od przeszło 40 lat specjalizuje się w łączeniu rzemieślniczego podejścia do produkcji ciast i najnowszych smaków w cukiernictwie.

Wypieki powstają z najlepszych produktów dostępnych na rynku. W ofercie znajdują się zarówno tradycyjne, polskie ciasta, jak i słodkości inspirowane francuskimi klasykami, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. W przytulnym lokalu, utrzymanym w klimacie industrialnym, na miejscu są przygotowywane lody autorskie, rzemieślnicze, serwowane ciasta własnej produkcji, ciasteczka, kawa, herbata i desery. Dodatkowo można wybierać z bogatej oferty win z Kondrat Wina Wybrane!

W Łodzi Lodziarnia Cukiernia Wasiakowie była jedną z pierwszych lodziarni, która oferowała tak popularne teraz lody rzemieślnicze, oraz jedną z pierwszych w Polsce, która nie bała się eksperymentować ze smakami i przygotować lody o smaku ketchupu, guacamole czy chłodnika litewskiego.

Jednak rzemieślnictwo to dla firmy Cukierniczej Wasiakowie nie tylko modne hasło, czy chwyt marketingowy. Robert Wasiak (właściciel) jest członkiem Ogólnopolskiej Komisji Branżowej Rzemiosł Spożywczych i egzaminatorem podczas egzaminów na czeladnika i mistrza cukiernictwa. Przez lata, Firma Cukiernicza Wasiakowie przeszkoliła dziesiątki młodych ludzi, którzy postanowili zostać cukiernikami.

Łódzka kawiarnia została szybko doceniona przez smakoszy słodkości – popularność przyniosła serię wyróżnień przez takie portale, jak TripAdvisor czy Google, za wysokie oceny gości, a później wyróżnienia Gault&Mileau, doceniona przez ekspertów, jako jedna z najlepszych cukierni w Polsce. Priorytetem dla Cukierni Wasiakowie nadal zostaje zadowolenie gości i najwyższa jakość produktu.

Łódź
Adres: Gen. Romualda Traugutta 2, 90-107
Telefon: 42 649 71 60

www.facebook.com/cukierniawasiakowie
www.facebook.com/CukierniaWasiakowieLodz
www.instagram.com/wasiakowie/?hl=pl
http://cukiernia.eu

Kutno
Adres: Królewska 40, 99-300 Kutno
Telefon: 24 254 98 77

Łęczyca
Adres: Plac Tadeusza Kościuszki 32, 99-100 Łęczyca
Telefon: 24 351 08 31

Gostynin
Adres: Rynek 21A, 09-500 Gostynin
Telefon: 24 235 13 24

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.