Wielka słota w atramentowym kolorze

Czytaj dalej
Fot. Materiały prasowe
Maciej [email protected]

Wielka słota w atramentowym kolorze

Maciej [email protected]

Wciąż jeszcze są dostępne bilety na koncert, który rozpocznie się w najbliższy piątek o godz. 18 w sali widowiskowej OKSiR-u uświetniając galę Szmaragdowych Żyraf - nagród dla partnerów ośrodka.

Na deskach pojawi się Stanisława Celińska z zespołem po kierownictwem Macieja Muraszko. Wykonają repertuar z płyt „Atramentowa” i „Atramentowa: Suplement”. Oba albumy składają się z osobistych piosenek. W „Wielkiej słocie”, którą Celińska śpiewa razem z Muńkiem Staszczykiem, artystka zdaje się opowiadać o trudach choroby alkoholowej, z którą przez lata walczyła. Lider T.Love przybiera rolę syna, który czeka na powrót pijącej matki.

Oba krążki ukazały się w zeszłym roku nakładem Polskiego Radia. Pierwszy już zdobył status platynowej płyty, a drugi złotej. Artystce towarzyszą muzycy grający na fortepianie i gitarze, ale swoją rolę ogrywają także takie instrumenty jak: kontrabas, akordeon, wiolonczela i saksofon.

Bilety w cenie 65 zł można nabyć w Punkcie Informacji Turystycznej OKSiR. W dniu koncertu zdrożeją o 15 zł. Nie zostało ich wiele, bowiem część miejsc na sali jest zarezerwowana dla gości Szmaragdowych Żyraf.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.