Kuba Zegarliński

Wiktor Jędrzejewski: Cieszę się na powrót do Stali Mielec. Zawsze pamiętałem wspaniałych kibiców

Wiktor Jędrzejewski od piątku (12 kwietnia) znów jest zawodnikiem SPR Stali Mielec Fot. Materiały prasowe SPR Stal Mielec Wiktor Jędrzejewski od piątku (12 kwietnia) znów jest zawodnikiem SPR Stali Mielec
Kuba Zegarliński

Po siedmiu latach Wiktor Jędrzejewski ponownie założy „Biało-Niebieską” koszulkę. 32-letni obrotowy został wypożyczony do Stali z KPR-u Legionowo do końca trwającego sezonu. - Bardzo cieszę się na ten powrót i już nie mogę się doczekać pierwszego meczu - mówi.

Gra dla SPR Stali to nie będzie dla pana nowość. Powrót i pomoc w walce o utrzymanie, to była szybka decyzja?

Nie miałem czasu żeby, się na nad nią długo zastanawiać. Podjąłem ją szybko, choć w Legionowie (poprzednim klubie Jędrzejewskiego – przyp. red.) był bardzo fajny klimat, bardzo fajnie się tam czułem. SPR Stal Mielec jest jednak na dużo wyższym poziomie, gra w PGNiG Superlidze i to w głównej mierze zadecydowało o mojej szybkiej decyzji i przenosinach do Mielca.

Legionowo spadło do pierwszej ligi w poprzednim sezonie, ale plan był żeby jak najszybciej wrócić do PGNiG Superligi. Co poszło nie tak?

Ten cel nam się oddalił z różnych względów, szczególnie przez to, że mieliśmy sporo problemów organizacyjnych i kadrowych. Nie ukrywam, że moją ambicją jest gra w PGNiG Superlidze. Dlatego gdy pojawiła się oferta z Mielca postanowiłem skorzystać, mimo że jak wcześniej mówiłem, w Legionowie czułem się bardzo dobrze.

Pozostało jeszcze 49% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Kuba Zegarliński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.