Magdalena Siemińska

Wójt szkołę zamknęła, a teraz szuka dyrektora

Wójt szkołę zamknęła, a teraz szuka dyrektora Fot. Archiwum
Magdalena Siemińska

W Szkole Podstawowej w Monkiniach nie ma ani jednego ucznia ani nauczyciela, a mimo to wójt ogłosiła konkurs na jej dyrektora.

Taka informacja pojawiła się ostatnio na stronie inter-netowej urzędu gminy. Mieszkańcy są w szoku, bo nie wiedzą czym ta decyzja jest podyktowana.

- Jeszcze niedawno, gdy rodzice walczyli o utrzymanie placówki i na własną rękę szukali dyrektora wójt zapierała się, że nie ma żadnego sensu jej utrzymanie, a teraz kiedy dzieci już od miesiąca uczęszczają do szkoły w Nowince pojawia się informacja o poszukiwaniu dyrektora - tłumaczą mieszkańcy.

Z dalszej części artykułu dowiesz się m. in.

  • Dlaczego pani wójt ogłosiła konkurs
Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Magdalena Siemińska

Jestem dziennikarką tworzącą materiały o tematyce społecznej, kulturalnej, ale również politycznej. W czasie trwania mojej przygody z dziennikarstwem spotkałam się już wielokrotnie z problemami ludzi, które wcześniej, wydawałoby się, że bez wyjścia ostatecznie udało się rozwiązać. Swoją pracę określam jako przygodę i misję, a do każdego problemu naszych Czytelników staram się podchodzić w taki sposób w jaki chciałabym, aby podchodzono do mnie. Nie boję się pisania o sprawach trudnych, a wręcz przeciwnie te jeszcze bardziej mnie angażują. W publikowanych przeze mnie artykułach piszę także o wydarzeniach kulturalnych zarówno tych większych jak i mniejszych, staram się w nich uczestniczyć, a za pomocą przygotowywanej przeze mnie fotorelacji przekazać naszym Czytelnikom klimat każdego z wydarzeń.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.