Julita Januszkiewicz

Z centrum kultury w Supraślu na fotel dyrektora programowego. Zmiany w Radiu Białystok

Z centrum kultury w Supraślu na fotel dyrektora programowego. Zmiany w Radiu Białystok Fot. archiwum
Julita Januszkiewicz

Od września dyrektorem programowym Polskiego Radia Białystok będzie Adam Jakuć, dotychczasowy szef Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu. Zastąpi na tym stanowisku Tomasza Kleszczewskiego, który ma zostać w rozgłośni.

Złożyłem już rezygnację na ręce burmistrza Supraśla - powiedział wczoraj „Porannemu” Adam Jakuć. Nie chciał powiedzieć, czy zabiegał o to stanowisko. - Z pytaniami odsyłam do prezesa Radia Białystok pana Wojciecha Straszyńskiego. Jestem wdzięczny mu za zaufanie - napisał nam w mailu.

Dodzwoniliśmy się więc do Wojciecha Straszyńskiego. On też poprosił o pytania na maila. I do chwili zamknięcia tego numeru „Porannego” nam nie odpowiedział.

Jedno jest pewne. Adam Jakuć od września będzie dyrektorem programowym Radia Białystok. Teraz tę funkcję pełni Tomasz Kleszczewski. W fotelu dyrektora zasiadł w marcu 2016 roku.

Pozostało jeszcze 64% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Julita Januszkiewicz

Publikuję głównie w "Kurierze Porannym" i "Gazecie Współczesnej". Dziennikarką jestem od kilkunastu lat. Śledzę to co się dzieje w gminach powiatu białostockiego. Ale interesują mnie też ciekawostki historyczne, wykopaliska archeologiczne. Lubię tematy społeczne, a od niedawna zajmuję się również edukacją. Nie boję się pisać o sprawach trudnych.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.