Zawsze pchała się na ciągnik, więc szuka męża - rolnika

Czytaj dalej
Joanna Bajkiewicz

Zawsze pchała się na ciągnik, więc szuka męża - rolnika

Joanna Bajkiewicz

Uwielbiam zapach przeoranej ziemi i wiem, że wieś to moje miejsce - mówi 28-letnia Małgorzata Sienkiewicz z miejscowości Uśnik Kolonia w gminie Śniadowo. Do szczęścia brakuje jej tylko miłości, dlatego zgłosiła się do programu „Rolnik szuka żony 4”.

- Jak to się stało, że młoda, piękna dziewczyna decyduje się szukać męża w telewizyjnym programie „Rolnik szuka żony“?

- Były święta. Siedzieliśmy z rodziną przed telewizorem i oglądaliśmy odcinek z poprzedniej edycji tego programu. Kuzynka powiedziała, że mnie zgłosi. Znała moje jakieś tam mniejsze czy większe niepowodzenia w życiu osobistym, które oczywiście związane są z moim zawodem rolniczki. Wiedziała, jak bardzo chciałabym spotkać swoją miłość, taką na całe życie, a jednocześnie, jak ciężko jest znaleźć drugą połówkę. Zgodziłam się na jej propozycję, ale tak do końca to chyba nie wierzyłam, że naprawdę to zrobi. Oczywiście, potem powiedziała mi, że mnie naprawdę zgłosiła do programu, ale ja dalej traktowałam to tak trochę pół żartem, pół serio...

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Bajkiewicz

"Dziennikarstwo to coś więcej niż zawód, to sposób patrzenia na świat". Nie mam ograniczeń. Piszę o wszystkim, co dotyczy regionu: od historii ludzi z pasją, przygód na końcu świata, konfliktów sąsiedzkich, po inwestycje, relacjonowanie procesów sądowych, wypadki czy politykę. Kieruję Oddziałem Gazety Współczesnej w Łomży, ale zajmuję się nie tylko tym, co dzieje się w powiecie łomżyńskim, ale i zambrowskim, kolneńskim oraz grajewskim.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.