Zbrodnie, które wstrząsnęły regionem w 2017 roku

Czytaj dalej
Fot. Archiwum
Izabela Krzewska

Zbrodnie, które wstrząsnęły regionem w 2017 roku

Izabela Krzewska

„Syn udusił ojca kablem elektrycznym”, „Pobili na śmierć i zakopali zwłoki w lesie” - to tytuły artykułów z tegorocznych wydań „GW“. Część winnych już poniosła karę, część czeka na wyroki.

Katowany przy ulicy Piastowskiej w Białymstoku mężczyzna nie zmarł od razu. Szedł przed siebie zostawiając krwawe ślady. Upadł w okolicy rzeki Dolistówka. Właśnie tam jego zwłoki znalazł rano przypadkowy przechodzeń. Ciało denata było częściowo zanurzone w rzece. Mężczyzna miał zmasakrowaną twarz i żadnych dokumentów.

W dalszej części artykułu przeczytasz m.in.:

 • Chciał wyeliminować rywala?
 • Zgwałcili nastolatkę
 • Zabójstwo niemowlaka
Pozostało jeszcze 94% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Izabela Krzewska

Socjolog z wykształcenia. Z zawodu - dziennikarz. W Gazecie Współczesnej pracuję od 2009 roku, a w niedługim czasie dołączyłam również do zespołu Kuriera Porannego. Od początku na łamach naszych dzienników i na portalach internetowych www.wspolczesna.pl i www.poranny.pl zajmuję się głównie tematyką prawną. Relacjonowanie ważnych procesów, sprawy kryminalne, wypadki, pożary, raporty  o przestępczości, historie z życia wzięte... To obszar dziennikarstwa, który - mam nadzieję - dostarcza moim Czytelnikom nie tylko wielu emocji, ale także wiedzy o zmieniających się przepisach prawnych i zagrożeniach dla ich bezpieczeństwa. Staram się, aby każdy materiał był rzetelny, zrozumiały, ale też sprawnie napisany. Bo nawet najbardziej niezwykła ludzka opowieść "blednie" pod nieciekawym piórem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.