Joanna Bajkiewicz

Zrezygnował z cukru i oszukał raka. Historia pana Henryka

Henryk Bargielski z Łomży znalazł sposób, by pokonać złośliwy nowotwór Fot. Joanna Bajkiewicz Henryk Bargielski z Łomży znalazł sposób, by pokonać złośliwy nowotwór
Joanna Bajkiewicz

Z medycznego punktu widzenia powinien umrzeć już kilka lat temu. Jednak Henryk Bargielski z Łomży ma 82 lata i wciąż mnóstwo energii do życia. Wbrew przewidywaniom medyków, pokonał chorobę nowotworową, a swoją historią postanowił podzielić się ze światem.

Doktor Magdalena Maksińska Rybakiewicz, onkolog z łomżyńskiego szpitala, przyznaje, że Henryk Bargielski sam bardzo się przyczynił do pokonania tej śmiertelnej choroby.

- Wszyscy pacjenci, którzy razem z nim rozpoczynali swoją walkę z nowotworem, mimo podobnego zaawansowania choroby i stosowania tej samej kuracji, nie przeżyli dłużej niż pięć lat - podkreśla lekarka.

Pozostało jeszcze 93% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Bajkiewicz

"Dziennikarstwo to coś więcej niż zawód, to sposób patrzenia na świat". Nie mam ograniczeń. Piszę o wszystkim, co dotyczy regionu: od historii ludzi z pasją, przygód na końcu świata, konfliktów sąsiedzkich, po inwestycje, relacjonowanie procesów sądowych, wypadki czy politykę. Kieruję Oddziałem Gazety Współczesnej w Łomży, ale zajmuję się nie tylko tym, co dzieje się w powiecie łomżyńskim, ale i zambrowskim, kolneńskim oraz grajewskim.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.