Marzena Sutryk

108 projektów w ramach Koszalińskiego Budżetu Obywatelskiego - teraz czas na ich ocenę i na spotkania

Rusza kolejna edycja budżetu obywatelskiego Fot. Archiwum Rusza kolejna edycja budżetu obywatelskiego
Marzena Sutryk

W czerwcu ruszy kolejny cykl spotkań z mieszkańcami, podczas których będą też prowadzone głosowania na projekty osiedlowe. Głosowanie na projekty ogólnopolskie będzie we wrześniu. Dziś publikujemy część projektów, za tydzień - kolejną.

Z tym, że niektóre z tych pomysłów mogą zostać wykreślone na późniejszym etapie przez urzędników ze względów merytorycznych (trwa ocena merytoryczna).

1. Ustawienie po 2 ławki między przystankami MZK

- ponieważ osoby starsze i chorzy oraz małe dzieci nie są w stanie przejść bez odpoczynku. Sugerowane miejsca ustawienia ławek to ul. Sybiraków, Śniadeckich, Fałata, Chrząszczyńskiego, Jana Pawła II, Zwycięstwa, Władysława IV, Monte Cassino, Morska - ogólnomiejski; koszt 520 tys. zł. Autor: Jolanta Skupińska.

Pozostało jeszcze 93% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.