red

Redakcja Gazety Współczesnej. Czekamy na Wasze informacje

red

Redakcja Gazety Współczesnej czeka na Wasze informacje:


Gazeta Współczesna


15-419 Białystok
ul. św. Mikołaja 1
tel. +48 85 748 96 21
fax. +48 85 748 96 20

Prezes Oddziału w Białymstoku
Aureliusz Mikos
tel. 85 748 96 13
fax 85 748 96 20
Polska Press sp. z o.o.
02-672 Warszawa
ul. Domaniewska 45
adres do korespondencji:
15-419 Białystok
ul. św. Mikołaja 1

Redakcja


redaktor naczelny
Adam Jakuć
tel. 85 748 96 21

zastępca redaktora naczelnego
Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska

Wspolczesna.pl - Dział online
redakcja@wspolczesna.pl
tel. 85 748 95 32

Tomasz Dworzańczyk - wydawca online
Adrian Kuźmiuk - wydawca online
Jakub Laskowski - wydawca online, menadżer podlaskie.naszemiasto.pl
Wojciech Jakubicz - wydawca online
Adam Muśko - wydawca online

Wojciech Wojtkielewicz - fotoreporter, tel. 85 748 95 33

Wydawcy print
Sebastian Michałowski - wydawca
Urszula Ludwiczak - wydawca
Marta Romańczuk - wydawca
Dorota Naumczyk - wydawca, dział Magazynu

Dział informacji
Tomasz Maleta - dziennikarz
Izolda Hukałowicz - dziennikarz
Izabela Krzewska - dziennikarz
Donata Żmiejko - dziennikarz
Andrzej Matys - dziennikarz
Magda Ciasnowska - dziennikarz

Dział Sportowy
Mariusz Klimaszewski - dziennikarz sportowy
Wojciech Konończuk - dziennikarz sportowy

Regiony
Suwałki
Anna Gryza - dziennikarz, suwalki.naszemiasto.pl, augustow.naszemiasto.pl
Łomża
Joanna Bajkiewicz - dziennikarz, lomza.naszemiasto.pl, zambrow.naszemiasto.pl
Sokółka
Martyna Tochwin - dziennikarz, sokolka.naszemiasto.pl

Oddział w Suwałkach ul. Kościuszki 78A lok. 4, 16-400 Suwałki
redakcja tel. 87 566 30 00
ogłoszenia i reklamy tel. 500 324 541


Biuro Ogłoszeń
ul. św. Mikołaja 1
tel. 85 748 96 02
czynne w godz. 8.00 - 16.00

Prenumerata, tel. 85 8750730

Biuro Reklamy

Elżbieta Dźwigaj - regionalny dyrektor handlowy
tel.: +48 85 748 95 75
tel. kom 695 346 821
e-mail: elzbieta.dzwigaj@polskapress.pl

Paweł Kamiński - zastępca regionalnego dyrektora handlowego
tel. 519 503 506
e-mail: pawel.kaminski@polskapress.pl

Agnieszka Burzyńska - Kierownik zespołu handlowego
tel.: +48 85 748 95 96
kom. +48 695 308 981
e-mail: agnieszka.burzynska@polskapress.pl

Anna Siemieniuk - Kierownik projektu
tel. +48 85 748 74 29
e-mail: anna.siemieniuk@polskapress.pl

Anna Smorowińska - Kierownik projektu online
kom: 695 308 992
e-mail: anna.smorowinska@polskapress.pl

Katarzyna Surmacz - Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 85 748 96 61
e-mail: katarzyna.surmacz@polskapress.pl

Aleksander Owieczko - Starszy specjalista ds. sprzedaży
tel.: +48 85 748 95 92
kom. +48 602 337 991
e-mail: aleksander.owieczko@polskapress.pl

Alicja Sosnowska - Koordynator sprzedaży regionalnej
tel.: +48 85 748 95 96
kom. +48 600 629 344
e-mail: alicja.sosnowska@polskapress.pl

Sylwia Szeszko - Koordynator sprzedaży regionalnej
tel. +48 668 043 666
e-mail: sylwia.szeszko@polskapress.pl

Weronika Szermuszyn - Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 695 119 741
e-mail: weronika.szermuszyn@polskapress.pl

Magdalena Siemińska - Specjalista ds. sprzedaży – SUWAŁKI, AUGUSTÓW
tel +48 500 324 541
e-mail: magdalena.sieminska@polskapress.pl

Ewelina Kamińska - Koordynator sprzedaży regionalnej – SOKÓŁKA, GRAJEWO, ŁOMŻA
tel. kom +48 502 306 139
e-mail: ewelina.kaminska@polskapress.pl

Anna Dmitruk - Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 695 119 735
e-mail: anna.dmitruk@polskapress.pl

Marta Zdanowicz - Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 502 499 551
e-mail: marta.zdanowicz@polskapress.pl

BIURO OGŁOSZEŃ
Magdalena Sienkiewicz - Kierownik Biura Ogłoszeń
Aneta Derehajło - starszy doradca ds. ogłoszeń
Anna Mojsiej - starszy doradca ds. ogłoszeń
tel.: +48 85 748 96 02
fax: +48 85 748 96 06
e-mail: ogloszenia.bialystok@polskapress.pl

Dział Marketingu

Ewa Szmarowska - Dyrektor marketingu, tel 85 748 96 08, ewa.szmarowska@polskapress.pl
Proszę o wysyłanie wniosków o patronat najpóźniej 14 dni przed datą wydarzenia.

Katarzyna Wojtecka, katarzyna.wojtecka@polskapress.pl

PRENUMERATA
tel. 85 8750730 telefon czynny od godz. 9 do 15
prenumerata@wspolczesna.pl

Drukarnia w Ignatkach
16-001 Kleosin
Ignatki, ul. Przemysłowa 26
tel. 85 747 44 19

Wydawnictwo
Polska Press sp. z o.o.
ul. Domaniewska 45
02-672 Warszawa
tel. 22 201 41 00
faks 22 201 44 10[/cs]

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.